Šajā mājas lapā tiek izmantoti sīkfaili ("Cookies"). Turpinot lietot mājas lapu, Jūs piekrītat Konfidencialitātes politikai.

Rudens modes tendences. 50 Greja nokrāsas

Šoruden modē ir pretstati. Piemēram, modē ir labās meitenes tēls un tajā pašā laikā modē ir sieviete ar “tumšu” pagātni.

Protams, modi ietekmē, bez politikas un vēsturiskiem notikumiem, arī pop-kultūra un kino jaunumi. Šī gada kino jaunums 50 Greja nokrāsas ieetekmēja arī modes dizainerus un sieviete ar tādu “velniņu” ir viena no modes tendencēm.

Tagad mode piedāvā mums meklēt tumšo nedz pasakās, leģendās un iztēlē, bet tieši sevī. Piekrītiet, katra sieviete atradīs sevi kādus divus – trīs apbūrošus velniņus.

Paturot prātā filmas varoņu īpašas “spēles”, modē ir siksnas dažādās variācijās.

Bet modē esošo lateksu uzdrošināsies pielaikot tikai pašas drosmīgākasfashionistas!

Modē ir arī baikeru stils, kas nāk no 50-jiem gadiem, ar ādas jakām un smagiem metāla elementiem.

 

Viktoriāņu stils nāca no karalienes Viktorijas vadības laikiem. Līdz ar to apkaklītes, kas dažus gadus atpakaļ jau paspēja apnikt, nu jau ir atpakaļ! Modē ir no tiem pašiem laikiem nākušas augstas apkaklītes kopā ar tērpa maksi garumu.

Atliek tikai atras tos velniņus, kas dejo merenge uz mūsu zemapziņas robežas un izteikt savu tēlu pa jaunam, izmantojot šo “tumšo” sezonas tendenci.

Pieteikties vai uzdot jautājumu

Sūtot pieteikumu, es automātiski piekrītu personas datu apstrādei saskaņā ar Konfidencialitātes politiku.