Šajā mājas lapā tiek izmantoti sīkfaili ("Cookies"). Turpinot lietot mājas lapu, Jūs piekrītat Konfidencialitātes politikai.

Par Anúsh stila studiju

Stilists parastiem cilvēkiem

Valda uzskats, ka stilista pakalpojumi nepieciešami tikai “izredzētajiem” – ļoti bagātiem vai slaveniem cilvēkiem. Taču izskatīties labi vēlas ikviens. Maz kurš meklē profesionāļa palīdzību, jo maldīgi domā, ka tas ir saistīts ar milzīgām izmaksām.

“Es strādāju individuāli ar katru klientu, vadoties pēc viņa vēlmēm, izskata un, protams, finansiālajām iespējām. Kādu reizi pie manis atnāca meitene, kura vēlējās mainīt tēlu, taču nevarēja atļauties uzreiz nopirkt vairākus apģērbu komplektus. Nekādu problēmu – mēs mierīgi un bez steigas staigājām pa veikaliem divus mēnešus. Rezultāts bija tāds, ka mēs nokomplektējām visu nepieciešamo no samērā nedārgām drēbēm, un garderobe izskatās miljonu vērta!

Maldīgi uzskatīt, ka stilists ved klientu tikai uz “dārgiem” veikaliem. Jā, arī to es daru, bet tikai tad, kad to prasa pats klients. Daudzi sūdzās, ka Rīgā nav labu veikalu un viss ir dārgs! Tā gluži nav! Vajag pameklēt, un noteikti izdosies atrast tādus veikalus, kas piemēroti tieši Jums. Varbūt tas būs tīkla veikals, bet varbūt – pavisam maziņš un nepamanāms veikaliņš centra nomalē.

Savā piedāvājumā esmu iekļāvusi gan stilistiem raksturīgos pakalpojumus – garderobes analīze, kopīgs šopings, pilnīgas pārvērtības, gan arī klientu izglītošanu – organizējot seminārus un meistarklases, kurās katrs var atrast ko interesantu un noderīgu. Semināru norises laiki ir pielāgoti klientu vajadzībām un iespējām. Tie notiek gan darbadienās, gan brīvdienās, gan dienās, gan vakaros. Darbojas arī izdevīga atlaižu programma – piedaloties vienā seminārā, dalībnieki vienmēr saņem atlaides citiem maniem semināriem. Jā, jā – dalībnieki, jo pēdējā laikā seminārus apmeklē ne tikai sievietes – arī vīrieši sāk interesēties par to, kā izskatīties labi un pievilcīgi gan darbā, gan brīvajā laikā, gan svētku pasākumos!”