Šajā mājas lapā tiek izmantoti sīkfaili ("Cookies"). Turpinot lietot mājas lapu, Jūs piekrītat Konfidencialitātes politikai.

Modes nedēļa Kijevā

Nu jau kādu laiku neesmu rakstījusi par slavenību kļūdām uz sarkanā paklāja. Visticamāk, pastāvīgie lasītāji ir pamatīgi noilgojušies pēc šādiem rakstiem.  Kā gan savādāk ir izskaidrojams tas, ka vienlaikus no četriem cilvēkiem esmu saņēmusi lūgumus ar bildēm uzrakstīt kaut-ko „dedzinošu”. Paskatījos. Murgoju. Iedomājos, ka sen neēsmu bijusi baznīcā, aiztiet vai?

Godīgi sakot negribēju rakstīt, jo patiešām trūkst vārdu, smadzenes kūp un uzsprāgst. Pagāja nedēļa, esmu nomierinājusies un nolēmu padalīties ar saviem komentāriem.

Ja es nebūtu zinājusi, ka tās ir Ukrainas slavenības modes nedēļas laikā Kijevā, es pieņemtu, ka tas ir tematiskais vakars, kur galvenā tēma ir „izteikta bezgaumība”.

Uz sarkanā paklāja bija manāmas uzreiz divas parodijas uz Amerikas brīvības statuju.

Viens pieminieklis aizņēmās kaķim Matroskinam kažoku, iebāza pierē zvaigzni, lai spīdētu, un tā smaida ar šķībi uzkrāsotām lūpām.

Cits pieminieklis laikam ģērbās afekta stāvoklī, pēc dzeršanas un smagām narkotikām… un pilnīgā tumsā.

Šeit man vienkārši trūkst vārdu. Vismaz pieklājīgu vārdu trūkums manāms.

Divas dāmas ar neizdevušos modeļu karjeru. Meitenēm modeļu aģentūrā atteica, „jo-idioti-viņi”, bet nu noteitkti ne jau tādēļ, ka viņas neiekļaujas nepieciešamajos parametros.

Bet šī.. šis… hmmmm.. tas… Nē, tā pavisam nav smuki… Šis cilvēks (vot!) sevis nežēlojot uzņēmās pierādīt visiem, ka plastiskā ķirurģija ir kaitīga! Interesanti, kurai tieši klīnikai viņš taisīja antireklāmu? Tetovējums uz pieres ar tās nosaukumu būtu tieši laikā.

Kas tas???? Zverevs??? Un blakus – Jēzus?? Halucinācijas?? Kur es atrodos??? Dieviņš mīļais!!!!

„Žoklīšus” pirmo reizi izveda plašajā pasaulē. Un nepaziņoja, ka bez selfijiem pastāv arī citi mākslas veidi.

Un Jums kurš patika visvairāk?

Pieteikties vai uzdot jautājumu

Sūtot pieteikumu, es automātiski piekrītu personas datu apstrādei saskaņā ar Konfidencialitātes politiku.