Šajā mājas lapā tiek izmantoti sīkfaili ("Cookies"). Turpinot lietot mājas lapu, Jūs piekrītat Konfidencialitātes politikai.

Līgavas šausmas

Šķiet, ka nu jau laime ir tepat un ilgi gaidītais bildinājums ir izdarīts! Bet taurenīši vēderā un nepārejošā vēlēšanās lēkāt no laimes pāriet tieši tajā brīdī, kad topošā sieva sāk gatavoties “savām sāpņu kāzām”.

Izrādās, ka ir jāizdomā, jāpasūta un jāizvēlas daudz visādu “sīkumu”, kā piemēram: norises vieta, fotogrāfs, video operātors, galda izrotājums, mašīna, mašīnas izrotājums, ziedi pārim, torte un ēdienkarte viesiem (neaizmirstot par veģetāriešiem, vegāniem un citiem), jāizdomā ielūgumi, galda kartiņas… un viss jāiekļauj paredzamajā budžetā!

Pavisām drīz “laimīgā līgava” kliedz sapnī, pieceļās 4 no rīta, lai pielaikotu kleitu un lai to vēlāk pāršūtu, jo satraukuma rezultātā ir notievējusi un noraustās katru reizi, dzirdod vārdu “kāzas”.

Bet ja viņa zinātu, kad un kas ir jādara, kur varētu ietaupīt un ar ko vispār jāsāk, tad arī gatavošanās kāzām, arī pats pasākums noritētu mierīgi un jautri.

Tieši tāpēc tiek atvērta līgavu skola “Darling”. Divu dienu laikā dalībnieces uzzinās visu, kas ir nepieciešams pasākumam, un beidzoties nodarbībam Jums būs kāzu organaizers  kurā būs apvienota visa informācija par pasākuma organizēšanu, ar idejām par kāzu stilu, rotām un citām lietām.

Sīkāka informācija par skolu “Darling” un iespēja pierakstīties uz nodarb

Pieteikties vai uzdot jautājumu

Sūtot pieteikumu, es automātiski piekrītu personas datu apstrādei saskaņā ar Konfidencialitātes politiku.