Šajā mājas lapā tiek izmantoti sīkfaili ("Cookies"). Turpinot lietot mājas lapu, Jūs piekrītat Konfidencialitātes politikai.

Ko uzvilkt uz vecmeitu balli?

Ko uzvilkt uz vecmeitu balli ir nebeidzama tēma. Es zinu, ka daudzi izvēlas iegādāties vai uzšūt jaunas vienādas kleitas, uzvelk dīvainas ausis, vēlāk viss šis skaistums tikai uzkrāj putekļus skapī, jo vairs nekur to neuzvilksi, bet izmest ir žēl. Es jau esmu devusi padomus un palīdzējusi līgavām izvēlēties kleitas gan kāzām, gan vecmeitu ballei. Starp citu, šogad kāzu ir ļoti daudz, bet stilista pakalpojumi šim pasākumam paliek arvien pieprasītāki. Jo svinības, kurās saskaņota līgavas kleita ar līgava uzvalku, make-up atbilst frizūrai un tēlam kopumā, ielūgumi un pati norises vieta arī pieskaņoti pārtop ar īpaši skaistām!

Atgriežoties pie vecmeitu balles pirmam kārtam ir jādomā par to, ka bildes palliks par piemiņu uz mūžu un jocīgi izskatīties negribas nevienai. Tāpēc vienkārši esiet neatvairāma! Labāk iztērēt naudu labam make-up un tēmu izvēlieties vieglu un skaistu. Piemēram, savai māsai organizējot vecmeitu balli es izvēlējos viņai romantisku vieglu kleitu ar domu par kāzām , bet tādu, kādu viņa varētu vilkt arī turpmāk. Bet meitenēm palūdzu izvēlēties viekārši košas kokteiļkleitas. Lūk, kas no tā visa ir sanācis!

Pieteikties vai uzdot jautājumu

Sūtot pieteikumu, es automātiski piekrītu personas datu apstrādei saskaņā ar Konfidencialitātes politiku.