Šajā mājas lapā tiek izmantoti sīkfaili ("Cookies"). Turpinot lietot mājas lapu, Jūs piekrītat Konfidencialitātes politikai.

Besī ārā!

Dažreiz es ar šausmām skatos uz cilvēkiem uz ielas. Bez tā, ka atkal ir iekritusi profesionālajā palīdzības lēkmē, visu laiku gribās kaut ko pielabot, pārtaisīt, nogriezt etiķetes vai piespiedu kārtā aizvest uz veikalu un pārģērbt. Vēl šokejoes na dažiem “anti-fashion” eskemplāriem, kuri “priecē” aci vasaras sezonā.

Seksuālās iešļūcenes??? Nevar būt….

Teikšu pieklājīgi, dusmojos, kad redzu pludmales iešļūcenes ar klatča somu vienā komplektā. Protams, stilus apvienot ir moderni, bet visam ir savas robežas! Nevar taču ziemā uzvilkt peldkostīmu un siltu cepuri. Bez tam, šāda veida apavi ir paši neseksuālākais sieviešu garderobes priekšmets. Nesen pusdienojot ar draugu pamanīju, ka viņš ir ievērojis simpātisku meiteni, kura gāja mums garām. Uzmeta aci un izteicās – “iešļūcenes, uzreiz nē!”. Es zvēru, tieši tā arī bija!!! Ja Jūs atradīsiet kaut vienu vīrieti, kurš man nepiekritīs, un pateiks ka visa seksa industrija iz nieks salīdzinājumā ar iešļūcenēm, es pati metīšu sev ar akmeni!

Pugačeva forever!

Un tie lielā izmēra “maisi”? Sievietes, pas ko Jūs ienīstat savu vidukli? Nestāstiek, ja Jums tās nav. Ja nav, vienmēr var to mākslīgi izveidot. Es patiešām nesaprotu, kā var uzskatīt, ka Alla Pugačeva ģērbjas bezgaumīgi un tajā pašā laikā ģerbties tādā pašā stilā? Un tādas sievietes nav dažas, puse pilsētas sieviešu tā ģērbjas.

Imidža dizaineri tieši ar to arī nodarbojas – ar auguma korekciju izmantojot apģērbu – un ar to pelna savu iztiku, raksta rakstus, uzņem video, ko ātri un viegli var atrast internet. Visus “maisus” sadedzināt!

Mamma, piedzemdē mani no jauna!

Kad es redzu dažas jaunās māmiņas bērnu laukumiņos, neguļu nedēļu. Es patiešām nesaprotu, kā var vecajās netīrajās sporta biksēs un saplēstajā T-kreklā ar nedēļu nemazgātu galvu pastaigāties ar bērnu pilsētas centrā. Nav svarīgi centrs vai nē, kā vispār tādā izskatā var iziet no mājas ārā? Meita taču ņems piemēru no mātes. Nevajag bojāt bērnam nākotnes personīgo dzīvi!

Švarcneger nervozē….

Man patīk vīrieši. Arī nekas nav pret atkailotiem vīriešiem. Bet guļamistabā. Vai Bredu Pitu televīzorā. Bet noteikti ne pilsētas ielās. Visi šie Apoloni, kuri nemaz nekautrējoties parāda pasaulei savu “skaistumu” ar visiem, neņemot vērā cilvēku vēlmes noved mani līdz bezsamaņas stāvoklim. Ja tur būtu uz ko paskatīties. Parasti matains puncis konkurē ar plikpaura galvu. Un rokās, kā karogs, ir atrodams T-krekls… Nevar saprast uz ko tieši cer…

Labākā reklāma ir antireklāma!

Es saprotu, ka celulīts ir milzīga problēma musdienās. Bet mīļās, priekš kam tas ir jādemonstrē? Skaistuma industrijas vizu izdarīja Jūsu vietā. Pašlaiks par celulītu ir zināms vairāk nekā par pašu bērniem. Es nebrīnīšos, ja pavisam drīz parādīsies šampūns ar anticelulīta effektu.

Pat ja ir pārāk karsts. Lūdzu, vai patiešām visā pasaulē nav nekā cita šim laikam, izņemot super mini šortus un svārkus. Es neacinu Jūs nomest lieko svaru un iztērēt daudz naudas masāžām un vēl kaut ko… Vienkārši nevajag demontrēt to, kas nav demontrējams. Noslēpiet to zem vieglajiem maksi svārkiem vai sarafāna. Ļoti sievišķīgi!

Īsāk sākot…

Īsie svārciņi ar celulītu, augšā – “maiss”, kājās – iešļūcenes. Šis ir pilsētes skaistās sievietes tēls. Dāmas, atjēdzieties un savediet sevi kārtībā!

Vīriešiem pretenziju ir mazāk. Vienkārši apģērbieteis!

Bet kādi pilsētas “trendi” tracina Jūs?

Pieteikties vai uzdot jautājumu

Sūtot pieteikumu, es automātiski piekrītu personas datu apstrādei saskaņā ar Konfidencialitātes politiku.