Šajā mājas lapā tiek izmantoti sīkfaili ("Cookies"). Turpinot lietot mājas lapu, Jūs piekrītat Konfidencialitātes politikai.

7 sieviešu ieradumi, kas nogalina seksualitāti. Vīriešu viedoklis.

Kādu laiku atpakaļ esmu uzrakstījusi rakstu “5 iemesli vienmēr būt skaistai mājās”.

Tā izraisīja ne tikai aktīvu reakciju sieviešu vidū, bet arī vīrieši ieinteresējās. Viņi lielā daudzumā skrēja pie manis pēc dāvanu kartēm priekš savām dāmām un ļoti prasīja iemācīt dāmas labi izskatīties mājās. “Viņa uz mani dusmojas, ja saku kaut ko. Varbūt vismaz stilistu uzklausīs…”

Zemāk ir galvenās vīriešu pretenzijas attiecībā uz savām dāmām.

1. Pārstājiet mājās vilkt drēbes, kuras ir žēl izmest!

Vecie T-krekli, izstiepti ceļgali biksēs. Tas ir taisnais ceļš uz šķiršanos! Viens vīrietis sūdzējās par savu sievu – es vienas šausmīgas bikses pats izmetu. Taču viņa kaut kur līdzīgas atraka!

Nopērciet simpātisku kleitiņu priekš mājas, ņemot vērā Jūsu vīrieša gaumi un viņam būs patīkami!

2. Pārstājiet vīrieša priekšā krāsoties un veidot matus.

Kad vīrietis redz pašu procesu, viņš zaudē interesi par rezultātu, nerunājot pat par tādām lietām, kā skropstu veidošanas aksesuāri var viņu vienkārši traumēt. Ļaujiet Jūsu skaistuma noslēpumiem palikt noslēpumā!

Vienkārši dariet to kad to neviens neredz – kad viņš guļ, kad ir darbā vai vienkārši dariet to citā istabā.

3. Nevajadzētu vīra klātbūtnē veikt nekādas estētiskās procedūras.

Gurķu vai dubļu maskas, epilāciju un citas. Iedomājieties situāciju: vīrs nāk mājās pie mīlošas sievas un vakariņām, bet viņu sagaida monstrs no filmas “Svešais 2” ar vakariņu atliekām ap acīm. Nebiedējiet cilvēku, viņam ar Jums jādzīvo vēl!

Dariet to salonā vai tad, kad vīra nav mājās. Sliktākajā gadījumā dariet to vannas istabā, neaizmirstot pateikt vīram un bērniem, ka tuvākās stundas laikā būsiet aizņemta un lūdzat netraucēt.

4. Nevajag mājās vilkt apģērbu, kas komplektā neizskatās labi.

Vīrieši arī ir estēti un oranžais maisveidīgais džemperis kopā ar dzeltenām biksēm un sarkanām čībām viņu neiepriecinās. Viņš godīgi centīsies saprast šo kreatīvo ideju, bet viņam diez vai tas izdosies.

Jūs glābs kleitiņas, vai arī savienojiet apģērbu krāsu ziņā pēc visvienkāršākas loģikas!

5. Nešvīkstiniet pa māju vecajās čībās!

Izrādījās, tas šausmīgi kaitina vīriešus. Man viens vīrietis pateica, ka šī ir visneseksuālākā lieta pasaulē! Es tās čības sadedzināšu, goda vārds!

Iegādājieties jaukas čībiņas, varbūt par uz neliela papēža vai balerības speciāli priekš valkāšanas mājās. 

6. Nevalkājiet mājās vecu nonēsātu apakšveļu no dažādiem komplektiem.

Iedomājieties, Jūs tāda skaistule kleitiņā un ar ieveidotiem matiem un make-up klājiet galdu. Vīrietis nevar pretoties šim skaistumam, rauj nost Jūsu apģērbu… bet tur sporta krūšturis un vecmammas apenes!

Ja Jūs mājās kādu iemeslu dēļ negribat valkāt seksīgu apakšveļu (kaut gan kur citur, ne uz vecāku sapulci taču to vilkt, goda vārds!), iegādājieties dažus komplektus no dabīgiem materiāliem, kas labi pieguļ augumam.

7. Pārstājiet staigāt pa māju bez make-up un ar netīriem neveidotiem matiem.

Vīriešu loģika šeit ir ļoti saprotama. Mājās viņa necenšas izskatīties labi, bet uz darbu posas, kā uz kāzām, tātad priekš citiem vīriešiem! Vēl jo vairāk viņai no darba zvana kāds Jānis!

Lai Jūsu mīļotais priecājas ne tikai par rīta brokastīm, bet arī par Jūsu izskatu.

Secinājums

Vaicāt vīrietim pēc ši raksta lasīšanas “vai tev patīk šis piecus gadus valkātais sporta kostīmiņš, mīļais?” nav jēgas. Visticamāk viņa atbilde būs “nuuuu…” un tālāk domu gājiens tiks pārtraukts. Iemesli ir vairāki: pirmkārt, viņš nevēlas Jūs aizvainot, bet otrkārt, viņš vienkārši par to nedomā. Bet tas nemaz nenozīmē ka skaista un sakopta sieviete mājās viņu neiepriecinās!

Mūsu mērķis ir iedvesmot vīriešus. Tad darīsim to!

Pieteikties vai uzdot jautājumu

Sūtot pieteikumu, es automātiski piekrītu personas datu apstrādei saskaņā ar Konfidencialitātes politiku.