Šajā mājas lapā tiek izmantoti sīkfaili ("Cookies"). Turpinot lietot mājas lapu, Jūs piekrītat Konfidencialitātes politikai.

Tatjana Mihalkova

Pavisam nesen Prakstiskajā Stila Skolā mēs ar meitenēm runājām par to, kas ir jāzina meitenei, kura ir sasniegusi 25 gadu vecumu. Saraksts ir pavisam neliels, bet būtisks: krāsas un silueti, kas piestāv, kā arī stili, kuri atbilst vecumam.

Tatjanai Mihalkovai, visticamāk, nav ne mazākas saprašanas par šo sarakstu. Mani vienmēr pārsteidz, kā slavenības mēdz nokļūt bezgaumīgi ģērbto pesonu sarakstā. Diemžēl Mihalkovas kundze šādos sarakstos nokļūst regulāri. Viņa viemnēr izskatās tā, it kā taisās dārzā dobes ravēt.

Sāksim ar pilnīgi nesaprotamu matu aksesuāru… Iespējams, tika īstenota ideja padarīt to par tēla rozīnīti, bet rezultātā rodas aizdomas, ka to pielīmēja Tatjanai 90-jos gados un prātā nāk vecais joks – “kā pielimēja, tā arī turās”.

Vēl viena viņas kļuda – pārliecība, ka viņai piestāv sarkanā krāsa. Kaut gan, nesen viņa ir sapratusi, ka nekļūst jaunāka (varbūt kādas iedarbīgas zāles palīdzēja) un nomainīja iemīļoto sarkano ar fuksijas krāsu. Man rodas aizdomas, ka viņā mīt kāds neliels anti stila zvēriņš, kurš iečukst viņai ausī, kā saģērbties pēc iespējas bezgaumīgāk.

Iespējams, tas pats zvēriņš ieteica viņai uzvilkt šortus un leggingus kopā, kā arī izvēlēties par “izcilu” vakara tērpu tik drausmīgu korseti ar šortiem un iešļūcenēm. Vai arī iečukstēja ideju, ka viņas vecumā caurspīdīga kleita bez apakšveļas liks viņai izskatīties seksīgi.

Dažreiz anti stila zvēriņš nāk pasaulē dažādos negaumīgajos izskatos, izmantojos savādas krāsas un ideju uzvilkt vasaras kurpītes janvārī.

Pilnīgi visos pasākumos Tatjana parādas vasaras kurpītēs ar atvērtu purngalu, no kura purksti iespiežas grīdā, pilnveidojot tēlu ar apģērbu, kas viņai ir mazāks vismaz par vienu izmēru…

Pieteikties vai uzdot jautājumu

Sūtot pieteikumu, es automātiski piekrītu personas datu apstrādei saskaņā ar Konfidencialitātes politiku.