Šajā mājas lapā tiek izmantoti sīkfaili ("Cookies"). Turpinot lietot mājas lapu, Jūs piekrītat Konfidencialitātes politikai.

Shopping in Kaunas

Pēdējā laikā strādājot pie sievišķīga tēla, nedaudz nometu apgriezienus. Procesors reizēm atsakās apstrādāt jaunu informāciju… Visādā ziņā, kad jautājums “kur doties svinēt Jāņus (22. jūnijs)?” kļuva patiešām aktuāls, es sapratu, ka man “spīd” vientulības pilns vakars kompānijā ar manu datoru. Šajā pilnā drūmu domu mirklī pie manis ieskrēja senā paziņa… Taju es nevarētu saukt par parastu draudzeni. Viņa drīzāk ir “partner in crime”, kas burtiskā tulkojumā neskan, bet kopumā nozīmē, ja man vajadzētu noslēpt nozieguma pēdas, es zvanītu tieši viņai. Tātad, Taja ar savu draugu plānoja doties uz Kauņu, pavadīt pāris dienas. Es labprāt piebiedrojos, jo labāku kompāniju braucienam iedomāties vienkārši nevarētu! Un neskatoties uz visaptverošu brauciena programmu (kas iekļāva medicīnas muzeja un botāniskā dārza apmeklējumu, kā arī quest-room apmeklējumu), es paguvu gan izbaudīt apkārtnes skaiskumus, gan arī iepirkties.

Akropolis

Es vienkārši nevarēju paiet garām. Vēl jo vairāk bija sākusies trako atlaižu sezona. Es ar lielāko prieku iegādājos lakatu no Mango par 11 EUR (Rīgā tas maksāja 28 EUR un es to “veiksmīgi” palaidu garām). Vienmēr ar lielu prieku iepērkos veikalā Deichman, kuram Rīgā nav filiāles. Izvēle ir milzīga, sistēma ir tāda, kā lētajos CCC veikalos, kaut gan cenas ir nedaudz augstākas. Bet kvalitāte… nezinu, es biju gadiem valkājusi to, ko iegādājos tajā veikalā.

Appleofeve

Dizainera izstrādājumu veikaliņš ar augstām cenām, bet ar ļoti interesantiem augstas kvalitātes izstrādājumiem. Veikaliņā ir patīkama atmosfēra – kreatīvi un dārgi, ideāls apģērbs dāmām vecumā no 27 līdz 40 gadiem. Ļoti iepriecināja aksesuāri. Dažos esmu vienkārši iemīlējusies. Šo veikalu var atrast arī internetā – appleofeve.lt.

Utenos Trikotažas

Lietuvā ražotie trikotāžas izstrādājumi. Ļoti labas cenas! Ņemot vērā manas draudzenes Tajas atsauksmes, apģērbs tiek valkāts ilgi un ar patiku. Izstrādājumi ir vienkārši, neizteiktos toņos, labas kvalitātes apģērbs, kas būs labs dāmām, vecākām par 30 gadiem. Šim veikalam ir arī interenet veikals, kur šobrīd var atrast daudz izstrādājumu ar sezonas atlaidēm – utenostrikotazas.lt

Stiingi Drebužlai (Maironio 20)

Tas ir maziņš piemīlīgs veikaliņš pilsētas centrā. Tur esmu atradusi sev vairākus apģērba gabalus. Bet nez kāpēc iedomājos atlikt pirkumu. Kad atgriezos atpakaļ, veikals jau bija slēgts (kaut arī pārdevēja solīja, ka tas strādās). Vispār, tur ir atrodamas interesantas lietiņas, no naturāliem audumiem, patīkamās krāsās.

Esmu ļoti apmierināta ar braucienu, bija jautri, bez sasprindzinājuma. Esmu patiešām atpūtusies, par ko jāpasaka liels paldies manai kompānijai – Tajai un Andrejam. Kā arī tam, ka veiksmīgā kārtā esmu aizmirsusi datora lādētāju mājās.

Ja Jums patika šis raksts – padalieties ar draugiem!

 

Pieteikties vai uzdot jautājumu

Sūtot pieteikumu, es automātiski piekrītu personas datu apstrādei saskaņā ar Konfidencialitātes politiku.