Šajā mājas lapā tiek izmantoti sīkfaili ("Cookies"). Turpinot lietot mājas lapu, Jūs piekrītat Konfidencialitātes politikai.

Online-maratons “Ideālā garderobe”

Milzīga izvēle veikalos noved pie tā, ka mums ir pārpildīts skapis, kaut valkāti tiek vien daži drēbju komplekti. Ja ņem vērā regulāras izpārdošanas veikalos, sliktu garastāvokli, vēlmi sevi iepriecināt un “šopins no nekā nedarīšanas” – mūsu skapis gatavs uzsprāgt! Garderobē ir nekārtība, un tā vietā, lai meklētu vajadzīgo mantu, mēs bieži vien velkam mugurā to, kas atrodas vistuvāk. Lai šo problēmu atrisinātu, tiek veidots maratons “Ideālā garderobe”.

Pamata tēmas, par kurām iet runa maratonā:

  • Garderobes analīze (metam ārā nevajadzīgo);
  • Garderobes organizēšana (izliekam drēbes skaisti un ērti);
  • Pirkumu saraksts (saskaņā ar budžetu);
  • Šopings (pareizajā laikā ejam pareizajos veikalos).

Ideālā garderobe – skaista, pārdomāta un funkcionāla – nav tikai estētikas risinājums, bet arī neapdomīgu pirkumu profilakse.

Maratons notiek  2020. gada 19.10 līdz 26.10, slēgtajā Facebook grupā. Uzaicinājumu grupā nosūtīsim uz norādīto e-pastu, 2 dienas pirms maratona.

Katru dienu grupā parādās teksti un video, kā arī informācija un uzdevumi. Dalībniecēm tiks uzdots atskaitīties par paveikto darbu. Stilists pārbauda viņu darbu un sniedz individuālus ieteikumus katrai dalībniecei.

"Cena: 29 EUR
Pirkt dāvanu karti

Pieteikties vai uzdot jautājumu

Sūtot pieteikumu, es automātiski piekrītu personas datu apstrādei saskaņā ar Konfidencialitātes politiku.