Šajā mājas lapā tiek izmantoti sīkfaili ("Cookies"). Turpinot lietot mājas lapu, Jūs piekrītat Konfidencialitātes politikai.

Ko vēlas sieviete no garderobes

Mūsdienu pasaulē viss ir sajaucies – dzimumu lomas sabiedrībā un ģimenē, paaudžu loma, vecāku un bērnu attiecības. Viss attīstās, varētu pat šķist, loģiski, taču, tīri no iekšējā komforta viedokļa, neharmoniski. Mēs, sievietes, to saucam par intuīciju, vīrieši – “čuju”.

Mūsu intuīcija mums čukst, ka kaut kas nav kārtībā… Tomēr mēs tāpat ejam uz darbu, iespīlējušās šauros svārkos, un raujamies, risinām, bīdām, un nervozējam, bet pēc tam ejam mājās, lai risinātu kaut kādus jautājumus tur… Lai gan, patiesībā, mēs visas gribam būt meitenes …un jaunu kleitu.

Jā – jā, arī tās “azbesta vecenes”, kuras jūs ik dienas redzat uz ielas, ofisā un kafejnīcā. Viņas arī! Grib. Būt. Meitenes. Vienkārši, kāda iemesla dēļ viņām nācās kļūt par “večiem”. Un pašām cīnīties, izdzīvot, pelnīt un nesalūzt. Es, nekādā gadījumā, nevainoju vīriešu. Piedāvāju viņiem palīdzēt savām dzīvesbiedrēm kļūt laimīgākām! Ticiet man, stiprais dzimum, ļoti daudz kas ir atkarīgs no jums!

Ja jūsu sievietei ir novērojami divi vai vairāk no zemāk uzskaitītajiem “simptomiem”, saausieties! Jūsu mīļotā nejūtas sievišķīga un pievilcīga, bet priekš mums tas ir postoši. Tas var novest pie nedienām, strīdiem un pat depresijas. Atgriezt pārliecību par sevi varat tikai jūs.

Vīrišķīgs apģērbs

Skaidrs, ka džinsenes, šorti, bikses un vēl jo vairāk žaketes, un šlipses ir, uz sievietes skapi migrējuši, vīriešu garderobes elementi. Pie tam, pievērsiet uzmanību, ka izteikti sieviešu garderobes elementi, kā krūšturis vai zeķubikses, nez kāpēc, uz vīriešu garderobi nav pārgājuši. Un pat svārkus, lai arī cik bieži tos neaģitētu vīriešu modes parādēs, vīrieši valkāt atsakās.

Tad ar ko sievietes ir sliktākas? Protams, ņemot vērā aukstumu un no ērtuma viedokļa, mēs nevaram pavisam atteikties no biksēm. Tomēr, pacensties biežāk vilkt svārkus – silti iesaku.

Vīrieši! Ja gribat redzēt savu dāmu svārkos un kleitās, izsakiet viņai trīs reizes vairāk komplimentu, kad redzat tieši šādā – sievišķīgā izskatā. Mes, neskatoties uz savu neizprotamo loģiku, vēlas dzirdēt vairāk komplimentus un ātri sapratīs, ko vilkt, lai tos vairāk saņemtu.

Aksesuāru un rotaslietu neesamība

Visos laikos sieviete ir sevi izdaiļojusi. Piemēram, Indijā, par skaistu uzskata tikai to, kas ir izdaiļots. Tāpēc, viens no patiesas sievišķības “simptomiem” ir rotaslietu un aksesuāru izmantošana.

Goda vārds, pat uzvelkot vienkāršas džinsenes un jaciņu, bet piemeklējot auskarus un stilīgas brilles, sieviete jūtas daudz labāk!

Vīrieši! Dāviniet sievietei aksesuārus. Tie var nebūt dimanti, bet vienkārši stilīga bižutērija. lai vai kā, pilnīgi noteikti greznojiet savu sievieti, viņa taču izdaiļo jūsu dzīvi!

Nabadzīga, garlaicīga garderobe

Jā, protams, sievietēm nekad nav ko uzvilkt. Parasti, protams, problēma drīzāk ir tajā, ka nav nekā jauna. Taču bieži mēdz būt arī tā, ka drēbju skapis pildīts līdz malām ar garlaicīgām, pelēk-melni-nekādām lupatiņām “paliec sveika jaunība” stilā. Vai arī, tiešām, karājas tikai pāris, lai arī labas, lietas. Taču divu kleitu un vienas jaciņas ir vai kā par maz sievietes laimei.

Sievietes garderobei ir jābūt košai, krāsainai un oriģinālai. Viss, protams, ir atkarīgs no viņas gaumes un tipāža. Taču, ticiet man, nav nevienas sievietes uz šīs planētas, kam piestāv tikai melns un netīri-pelēks.

Vīrieši! Ja jūsu dāmai ir nabadzīga vai garlaicīga garderobe, tas ir trauksmes signāls! Ļoti iespējams, ka viņa jūtas nomākta un, iespējams, nejūtas iekārojama. Uzdāviniet viņai lakatiņu vai šallīti smukā krāsā, vai aizvediet iepirkties un piedāvājiet nopirkt kaut ko krāsainu un pavasarīgu, pat tad, ja ārā ir mīnus 20. Uzlabojiet sievietei garastāvokli un viņa kļūs vēl laimīgāka blakus tik vērīgam vīrietim.

Skapja neesamība

Skapis sievietei ir vairāk kā mēbele. Tā ir atsevišķa pasaule, viņas personīgā “Nārnija” un, kaut kādā mērā, tā īpašnieces seja. Skapim ir jābūt, pat tad, ja jūs tikko esat pārvākušies un nopirkt skapīti priekštelpā ir svarīgāk un lietderīgāk. Bez skapīša sieviete var izdzīvot, bet bez skapja – nē!

Pie tam, vēlams, lai skapis būtu aizņemts ar viņas mantām. Nepiesārņojiet to ar bērnu drēbītēm un vīriešu krekliem. Tie izjauc harmoniju un aizņem vietu, dēļ kā sieviete jutīsies neomulīgi.

Vīrieši! Nopērciet sievietei skapi. Viņas personīgo. Šad tad piedāvājiet viņai pastaigāt pa veikaliem, lai to papildinātu. Pat tik vienkāršas rīcības ir pietiekami, lai padarītu jūsu izredzēto laimīgu. Pat tad, ja jūs to nekad nesapratīsiet.

Tikai praktiski apavi

Sievietei apavi nav tas, ko viņa valkā, bet tas, kas viņai ir! Kā jūs zināt, mums to parasti ir daudz vairāk kā tiek reāli lietots. Un tā tam ir jābūt. Tas ir muzejs un augstās mākslas galerija, sievietes lepnums un piemineklis viņas labajai gaumei vienā personā. Tas ir viņas estētiskais prieks, kas ātri izbeigsies, atliek viņai uzvilkt “tās uz 29 cm papēža”.

Dažkārt kurpes, ne reizi neuzvilktas, tiek izmestas, lai atbrīvotu vietu jaunam – modernākam modelim… kurš, iespējams, arī nekad netiks uzvilkts. Vienkārši pieņemiet to kā faktu.

Vīrieši! Ļaujiet sievietei pirkt tik apavus, cik vien viņa vēlēsies un nekad nesakiet, ka viņa tos tāpat nevalkā. Viņai pieder šis skaistums un ar to pietiek.

Neaizmirstiet, ja sieviete jūtas kā sieviete, viņa pārstāj uzvesties kā vīrietis, kļūst pakļāvīgāka un maigāka, pirmkārt ar jums. Viņa sāk vairāk novērtēt savu vīrieti, jo saprot, ka viņai ir aizstāvis, klints, aiz kuras noslēpties un nav pašai viss jādara.

Atcerieties – mēs vienkārši gribam būt meitenes un jaunu kleitu!

Pieteikties vai uzdot jautājumu

Sūtot pieteikumu, es automātiski piekrītu personas datu apstrādei saskaņā ar Konfidencialitātes politiku.