Šajā mājas lapā tiek izmantoti sīkfaili ("Cookies"). Turpinot lietot mājas lapu, Jūs piekrītat Konfidencialitātes politikai.

Modes tendences s/s 2013. austrumi.

Ņemot vērā to, cik aktīvi attīstās un iekaro visus iespējamus tirgus Austrumi, nav brīnums, ka modes pasaulē parādās arvien vairāk dizaineru no austrumiem, bet pa podiju staigā austrumu skaistules.

Kad mēs sakām “senā kultūra”, mēs domājam par Indiju, Ķīnu, Japānu, un citām valstīm, bet ņemot vērā cilvēces pēdējā laika tieksmi pie savas sākotnes, ir saprotams, kāpēc Austrumi ne tikai ienāca modē, bet arī neiziet no tās.

Pēdējos gados austrumu temats uz podijiem ir arvien spilgtāks, un domāju, šī tendence tikai augs, tāpēc, ja jūs neesat pārliecināti – vai ir vērts pirkt, piemēram, kleitu ar ziedošās sakuras printu, un cik ļoti tas būs aktuāli rīt – netērējiet laiku uz pārdomām, labāk tērējiet naudu uz pirkumu! Jo ja tiktāl šī tendence vēl būs svaiga, un ne pārāk nolietota, ir vērts to izmantot! Vērojot austrumu dinamiku šodien, es nebrīnīšos, ja pēc 10 gadiem visi tikai tā arī staigās.

Pieteikties vai uzdot jautājumu

Sūtot pieteikumu, es automātiski piekrītu personas datu apstrādei saskaņā ar Konfidencialitātes politiku.