Šajā mājas lapā tiek izmantoti sīkfaili ("Cookies"). Turpinot lietot mājas lapu, Jūs piekrītat Konfidencialitātes politikai.

Kā es pati iepērkos

Es pati diesgan reti meklēju sev apģērbu. Arī iepērkos reti (savādi, vai nē?). Bet īstenībā, kad tu precīzi zini, kas tev piestāv ir ļoti viegli ietaupīt naudu un laiku. Protams, es nezinu no galvas veikalu sortimentu, bet parasti zinu kas un kur ir nopērkams. Šīš zināšanas ir ļoti noderīgas, ņemot vērā, ka es kardināli mainu imidžu reizi sešos mēnešos.

Tas, protams, nenozīmē, kas es, būdama  normāla sieviete, neiemīlos absolūti nevajadzīgajā apģērbā… Reizēm es arī sapņos redzu šādas mantas. Bet turos. Nē, precīzāk – atturos. Dažreiz pietiek ar divām atturēšanas dienām, lai saprastu ka šī manta ir patiešām vajadzīga. Un tu jau uzreiz zini vismas divus pasākumus, kur šo parādīt. Galvā pat ir bilde ar kādām kurpēm, aksesuāriem no esošajām tā labi izskatīsies komplektā. Tieši tad ir jāpērk!  

Es esmu diesgan piesardzīga attiecībā uz mantām, kurām manā garderobē nav komplekta. Ja pie šiem svārkiem nav nekā manā skapī, tad pie tiem būs jāiegādājas mantas komplektam. Bet precīzāk – diviem komplektiem. Ja Jums pie kāda noteikta apģērba ir vismaz divi komplekti, tad šis apģērbs ir funkcionāls. Un tad es sāku domāt…

Šeit ir svarīgas divas nianses-

  1. Ja pie noteiktiem svārkiem manā skapī nekā piemērotā nav, tad, visticamāk, šie svārki ir citā stilā, nekā viss pārējais apģērbs.
  2. Ja pie svārkiem ir jāiegādājas vismaz divi komplekti ar aksesuāriem, tad nobeigumā es iztērēšu trīsreiz vairāk naudas, nekā bija ieplānots.

Visiem silti iesaku šādās situācijās minētos punktus ņemt vērā. Visticamāk, no izvēlētā apģērba nāksies atteikties un atgriezties pie augstāk minētā – divām atturēšanas dienām. Man palīdz!

Veikalos, protams, mēģina Jūs pierunāt pieņemt ātru lēmumu. Atlaides parasti ir īslaicīgas. Doma, ka „šīš apģērba gabals manā izmērā ir tikai viens un pēc divām dienām vairs nebūs pieejams” nedod mieru. Šādi pieņemot lēmumu, Jūs nopirkāt apģērbu, kuru pēc tam ne reizi neuzvilkāt. Bet iztērējāt tikai 15 EUR. Un tagad iedomājieties – cik daudz tādu mantu ir Jūsu skapī? Esmu pārliecināta – katrai atradīsies vismas par kādu 100 EUR lielu summu. Un šī summa jau nav nieks.

Tādejādi, atrodoties šādā situācijā, uztaisiet kafijas pauzīti. Veikalos reti atliek drēbes, kas tiek pārdotas ar atlaidi. Bet ja Jums izdosies attēlot skumīgās kaķa acis no „Šreka”  pasakot, ka jāaizskrien pēc naudas. Uz 20 minūtēm Jūsu izvēlētais apģērbs tiks nolikts kasē. Īstais brīdis kafijas pauzei. Padomājiet, bet labāk uzrakstiet vai Jums ir kaut kas, ar ko šo apģērbu varēsiet vilkt un kur tieši Jūs to uzvilksiet. Noprotu, lēmums būs pareizs.

Šādus paņēmienus es izmantoju gan sev, gan iepērkoties ar klientiem. Izskatās vienkārši, bet rezultatīvi. Vairāk par ieprikšanos Jūs varat uzzināt vebinārā, kas notiks 11. Jūnijā – Shopping. (kā iepirkties ar prieku?). Vebināra cena – 8 EUR. Vēlāk vebināra ieraksts būs arī pieejams mūsu majas lapā, bet par nedaudz lielāku cenu.

Pieteikties vebināram var aizpildot zemāk atrodamu formu.

Pieteikties vai uzdot jautājumu

Sūtot pieteikumu, es automātiski piekrītu personas datu apstrādei saskaņā ar Konfidencialitātes politiku.