Šajā mājas lapā tiek izmantoti sīkfaili ("Cookies"). Turpinot lietot mājas lapu, Jūs piekrītat Konfidencialitātes politikai.

Fashion Trend Fall 2015. Seventies are back!

Sievietem, kurām ir jau pāri 30 gadiem, 70-go gadu mode nav mīļākā tendence. Mēs pārāk labi atceramies šo periodu, pārāk bieži to redzējām, ja ne pašu acīm, tad mūsu vecāku bildēs. Tieši tāpēc hippiju perioda apģērbs parasti mums šķiet vecmodīga. Tieši tāpēc 80-to gadu mode, kas atgriezās nesen nebija pārāk veiksmīga tendence un atkal pazuda. Tomēr priekš jaunas paaudzes 70-to gadu mode ir tikpat šarmata, kā priekš mums mūsu vecmāmiņu jaunatnes laiki. Teikšu godīgi, tā arī piestāv jaunām meitenēm labāk, nekā sievietēm.

Maksi kleitas boho stilā kļuva populārākas, nekā vasarā. Brīvi siluēti, sarežģīti “izskaloti” zīmējumi, kas atgādina Indiju un pārējos Austrumus. Protams, mūsu laika apstākļos īpaši neizbaudīši šo tendenci, jo Baltijas rudens liks pārvērst apģērba mazgāšanu par hobbiju.

Bet “pechwork”, manuprāt ir ļoti laba tendence! Protams, ne katra sieviete uzdrošināsies mūsu pilsētā “ietīties” tādā no dažādām lupatiņu gabaliem taisītajā “segā”, bet košu krāsu savienojums pacels garastavokli ne tikai Jums, bet arī garām gājējiem, dzenot prom ridens skumjas. Īpaši aktiāli ir mēteļi un pončo šādā stilā, atgādinot mums 70-to gadu modi.

Bārkstis ir visapkārt… Tas ir visur! Uz zvārkiem, uz mēteļiem, biksēm, somām, apaviem. Neesmu redzējusi tikai apakšveļu ar bārkstīm. Kaut gan, noprotu, arī to ir iespējams atrast. Bārkstis iekaroja visas modes skates “Ziema 2015-15” un izskatās, ka drīz arī iekaros modes sekotāju skapjus. Tomēt ar šo tendenci jābūt uzmanīgai. Uzskatu, ka šī tendence diez vai noturēsies ilgāk par vienu vai divām sezonām. Un visas, kas pakļāvās šai tendencei, skumīgi stāsies rindā pie modes psihologa. Kaut gan nevar neatzīt, ka tendence ir skaista. Īpaši man patīk, kā bārkstis pārvērš īsos svārkus garajos un skaisti “spēlē” un “elpo” pie katra soļa.

Pieteikties vai uzdot jautājumu

Sūtot pieteikumu, es automātiski piekrītu personas datu apstrādei saskaņā ar Konfidencialitātes politiku.