Šajā mājas lapā tiek izmantoti sīkfaili ("Cookies"). Turpinot lietot mājas lapu, Jūs piekrītat Konfidencialitātes politikai.

Pats svarīgākais sievietei…

Pats svarīgākais sievietei ir būt skaistai. Neatkarīgi no viņas statusa, darba un dzīves principiem. Tas ir ļoti, ļoti svarīgi. Ja sieviete saka, ka tas viņai ir vienalga, viņa mānās. Cita lieta, ka skaistuma izpratne mums visiem ir dažāda… Arī rūpēties par savu skaistumu ne visi māk, kas īstenībā ir ļoti skumji… Es tik bieži redzu sievietes, uz kurām man pilnīgi rokas niez… eh, uztaisītu viņai frizūru… un manikīru… nu saģērbt attiecīgi… nevajag dārgi, nevajag glauni, bet vienkārši tā, lai viņai piestāvētu.

Sieviete var būt nelaimīga dažu iemeslu dēļ, bet bieži vien tādi iemesli ir: darbs neiet no rokas, viss ir apnicis, nav ko uzvilkt, atrada pie sevis pirmo sirmu matu. Parasti vismaz viens slikta garastāvokļa iemesls vienmēr būs saistīts ar ārējo izskatu. Ne veltīgi saka, ja sieviete ir uztraukusies, pasaki viņai, ka viņa ir skaista (bet ja ir noskaitusies – bēdz, metot pāri plecam šokolādes batoniņus).

Un vēl ir vīrieši. Vīrieši mēdz būt dažādi. Bet ir tādi, blakus kuriem Jūs jūtaties netīrīgi ģērbtās, resnītes un vispār nekādas. Un ir arī vīrieši, blakus kuriem neskatoties uz neuzkrāsotajām acīm un pāris liekajiem kilogramiem, Jūs esat visskaistākā, seksīgākaa un vienreizēja.

Es Jums neteikšu – Jūs esat skaistākās, sāksim tam ticēt un nepārdzīvot, mīlēt sevi tādu, kāda Jūs esat! Es teikšu – netērēsim laiku vīriešiem, ar kuriem kopā Jūs jūtaties mazāk pievilcīgas. Sāksim rūpēties un kopt savu skaistumu, un ja pagaidām nemākam to darīt – mācīties… Sāksim iedvesmot viena otru jaunajiem imidžiem, frizūrām, kāsām un iepriecināt apkārtējos ar pārliecinātību par sevi!

Pieteikties vai uzdot jautājumu

Sūtot pieteikumu, es automātiski piekrītu personas datu apstrādei saskaņā ar Konfidencialitātes politiku.