Šajā mājas lapā tiek izmantoti sīkfaili ("Cookies"). Turpinot lietot mājas lapu, Jūs piekrītat Konfidencialitātes politikai.

5 lielākas “nē” mūsdienu sievietes garderobē

1. Apģērbs, kas Jums ir par mazu

Nekas nepadara sievieti vēl apaļigāku, kā apģērbs, kas viņai ir mazāks par vienu izmēru. Un pat ja Jums šķiet, ka viss ir pretēji un bikses, kas Jums derēja 10 kg atpakaļ perfekti tur puncīti un izskatās pat lablāk, nekā ieprekš, Jūs vienkārši neredzat sevi no malas vai no aizmugures. Kaut gan nē… tas, visticamāk, nozīmē, ka Jums vispār nav spoguļa. Ja Jūs pieņēmāties svarā, metiet vecās drēbes ārā vai atstājiet uz brīdi “kad notievēšu”. Lai ir liekie kilgrami, nav patīkamais iemesls atsvaidzināt garderobi, bet noteikti ir pats pareizākais. Steidzīgi iepirkties! Nav naudas? Taupiet uz ēdiena! Jūs taču vēl plānojat vilkt tās vecās bikses!

2. Maisiņi

Bieži vien redzu skaistu meiteni, gaimīgs apģērbs viņai un iet labi, un garastāvoklis viņai noteikti labs. Bet rokās maisiņš no veikala. Un tur noteikti nav pārtika… Apģērbu veikalu maisiņi nemaz nav labāki. Jo ja Jūs apģērbu tiko iegādājāties, maisiņš izskatās jauns. Mani visvairāk uzjautrina meitenes, kuras staigā ar maisiņiem no zīmolu veikaliem. Piecus gadus atpakaļ nopērkot kaut ko zīmolu veikalā maisiņu joprojām neizmet. Maisiņš jau izksatās nonēsāts un nolietots, bet viņa joprojām to neizmet. Neviens vairs nenoticēs, ka Jūs tiko no veikala.

Lūdzu, nopērciet pāris lielo somu vai stilīgu auduma maisiņu un lietojiet tos!

3. Leoparda kombinezoni

Es vēl saprotu lauku meitenes, kurām šads apģērbs izskatās “bagāts”., bet jebkuras lielpilsētas iedzīvotājām , vēl jo vairāk Eiropas kultūras galvaspilsētas iedzīvotājām, tas ir pilnīgi nepieņemami. Fuuu! Leoparda krāsa pati pa sevīm asociējas ar seksualitāti, bet kad tā apspīlē visu ķermeni, pie tam ja ir redzama lielāka krūšu daļa… Pār daudz sanāk… Kaut kāds seksuālais sekss. Pār daudz!

Ja Jums tik ļoti patīk šis prints, izvēlieties aksesuārus ar to, vai kādu vienu apģērba gabalu (blūzi, piemēram) un apvienojiet to ar klasiskajiem un neuzkrītošiem siluētiem vai krāsām.

4. Striptīza dejotājas augstpapēžu kurpes

Es pat neiedziļināšos, ka šādiem apaviem ir tikai veina asociācija un tās izskatās vulgāri… Pats smieklīgākais ir tas, kas tās sievietes izvēlas lai iepatiktos vīriešiem.. Es ne visai saprotu, kam ir interesants vīrietis, kuram patiktu viņa sieviete šādā izskatā

Daudz svarīgāk ir tas, ka velkot apavus uz tāda papēža ir iespējams darīt tikai vienu lietu – sēdēt. Jo ne stāvēt, ne kustēties tādos apavos vienkārš nav iespējams. Es esmu par augstpapēžu kurpēm. Un saprotu, ka 10 cm augstais papēdis var būt patiešām ērts. Bet šādos apavos metenes vairāk izskatās pēc žirafēm. Nesen esmu redzējusi, ka viena meitene ir mēģinājusi skriet tādos apavos vēcpilsētā. Viņa pacēla svārkus, pietupās un… aizskrēja. Nu, viņa tā domāja. No malas tas izskatījās drausmīgi. Es pieprasu morālo kompensāciju par šādu bildi!

Galu galā veikalos ir liela izvēle. Ir iespējams sameklēt skastas augstpapēžu kurpes, kas ir derīgas staigāšanai.

5. Caurspīdīgs luksoforiņš

Šadu sieviešu  ir pilna pilsēta. Tas arī, iespējams, domāts stipra dzimuma uzmanības piesaistīšanai. Šo loģiku es arī nesaprotu. Vai tiešām sievietes domā, ka vīrietis domā “Ak, Dievs, viņai ir rozā krūšturis, man viņa jāprec!” Va arī tā: “nabaga meitene, viņai pareizās krāsas krūšturiem nepietiek naudas, man vajag vņai nopirkt veļu.. un māju… un jahtu! “.

Atsaucoties uz uzvedības noteikumiem, zem caurspīdīga apģērba ir jāvelk tikai miesas krāsas apakšveļa!

Tas, protams, nav viss, ko vajadzētu novilkt nekavējoties. Bet šie punkti, manuprāti, ir aktuālākie. Turinājums sekos …

Pieteikties vai uzdot jautājumu

Sūtot pieteikumu, es automātiski piekrītu personas datu apstrādei saskaņā ar Konfidencialitātes politiku.