Šajā mājas lapā tiek izmantoti sīkfaili ("Cookies"). Turpinot lietot mājas lapu, Jūs piekrītat Konfidencialitātes politikai.

Ziemas “Street Fashion”

Ziemas laikā mēs visas tuntuļojamies tumšajās drēbēs un sakām – „kad atnāks pavasaris, tad arī būšu skaista!” Un vēl- nometīšu svaru… No visa tā kļūst vēl šķērmāk ap dūšu, jo Tu saproti, ka vairs neizskaties uz visiem 100%, ka vīrieši uz ielas neatskatās (nelieši tādi!), un, skatoties uz pelēko Latvijas ziemu, no skumjām gribas gaudot. Pazīstama situācija?

Bet izrādās, ka visā pasaulē ziema nav iemesls anti-stilam!

Vasaras elementi – baltas bikses un jūrnieku stils, lieliski iederas ziemas noskaņojumā!

Un vēl nedaudz vasaras – mini vai košas krāsas! Vai arī abi kopā! Tikai pie mūsu sala zeķubikses gan derētu siltākas uzvilkt.

Visi lamā melnu un pelēku un grib vairāk spilgtu krāsu, bet, apvienojot arī pilnīgi anahromās krāsas (baltu, pelēku, melnu) var izskatīties ļoti stilīgi!

Un, protams, neiztikt arī bez sezonas trenda – krāsotās kažokādas. Tieši tādā salikumā – kopā ar neitrālu kleitas, kostīma vai kombinezona krāsu, krāsotā kažokāda izskatās vislabāk!

Tāpēc neskumstiet un nekrītiet depresijā, bet velciet no skapja jūrnieku stila kreklu, mini svārkus vai vienkārši uzvelciet košu šallīti! Un redzēsiet – ziema paskries nemanot!

Pieteikties vai uzdot jautājumu

Sūtot pieteikumu, es automātiski piekrītu personas datu apstrādei saskaņā ar Konfidencialitātes politiku.