Šajā mājas lapā tiek izmantoti sīkfaili ("Cookies"). Turpinot lietot mājas lapu, Jūs piekrītat Konfidencialitātes politikai.

Grammy 2015

Grammy balvas pasniegšana notika jau kādu laiku atpakaļ, zinu. Pat jau Oskarus “izdeva”. Apsolu, kā arī par to uzrakstīšu. Bet pagaidām, parunāsim par muzikālo prēmiju. Par ko domāja šie cilvēki? Nav ne jausmas. Epatāža, protams, ir laba lieta. Bet diez vai kāds var pārsniegt Lēdijas Gaga sasniegumu šajā jautājumā pēc viņas gaļas kleitas. Tāpēc es, personīgi, uzskatu, ka epatāžas tēmai jābūt izsmeltai. Pēc šāda eksperementa ir vai nu jāizmēģina vēl trakākas lietas, vai nu arī nav nemaz jāmēģina.

Protams, ir daži, kuri vēl joprojām cenšas pārsteigt….

Piemēram, Riāna, kura izskatās 23-šajā grūtniecības menesī.

Violeti-zili mati kopumā ar apjomīgu kleitu kļuva par ceremonijas naglu. (Priekš kam Kellija Osborna moka sevi izmēģinot dažādas diētas, ja vienmēr uzvelk to, kas padara viņu apaļīgāku? Personīgi priekš manis tas ir noslēpums)

Bet Kima Kardašjana pavisam neizskatījās saspringta ceremonijas dēļ – uzvilka mājas halātiņu, izrotājot to ar pāris tūkstošiem spīdumiņu.

Protams sporta tērps uz sakranā paklāja ir kaut kas!

Madonna nopūlēja savu veco skatuves tērpu. Japiemin gan, ka “iebāzt” sevi tērpā, ko esi valkājusi 30 gadus atpakaļ nav pa spēkam katrai sievietei.  Cepuri nost….

Oranžīgie pārpratumi. Pie tam Fērdžija vismaz ir uzvilkusi melnu apakškleitu, kā laba meitene. Bet izskatās vienalga diezgan vulgāri. Kaut gan salīdzinot ar otru variantu Fērdžija ir vienkrāši tikumības paraugs!

Lēdija Gaga…. Kam tad, mīlīt, tu to esi novilkusi? Kleita nepiestāv augumam, neatbilst nedz viņas stilam, nedz arī idejai… Neder! Ribās iespiestas krūtis… tas nu vismaz nav estētiski. Ir taču jātur līmenis! (Vilšanās, fuuuuu).

Katras sievietes ļaunākais murgs ir ieraudzīt tādu pašu kleitu citai. Nu un kas, ka tā ir tikai līdzīga. Un ar līdzīgu rozīnīti.

Priecājos par Ketiju Periju, skatuves tērpā… Kaut gan ļoti atgādina Tomu Fordu, kurā Gvineta Paltrova bija ieradusies uz Oskara pasniegšanas ceremoniju pāris gādus atpakaļ.

Pieteikties vai uzdot jautājumu

Sūtot pieteikumu, es automātiski piekrītu personas datu apstrādei saskaņā ar Konfidencialitātes politiku.