Šajā mājas lapā tiek izmantoti sīkfaili ("Cookies"). Turpinot lietot mājas lapu, Jūs piekrītat Konfidencialitātes politikai.

Internet – dating

Godīgi sakot būdama brīva sieviete, kura nolēma atpūsties no attiecību līkločiem, es atkal eju medībās… Kaut gan, tas vairāk izskatās pēc izpētes, jo es patiešām jūtos labi šobrīd.

Meklējot atbildi uz jautājumu – kur tad iespējams sastapt stiprā dzimuma pārstāvjus – esmu saņēmusi viennozīmīgu atblidi, kas sastāv no deviņiem burtiem, proti INTERNETS. Tāpēc biju godīgi piereģistrējusies dažādos iepazīšanās servisos…Un sākās…. Jaunā dalībniece ir kā sauciens tirgū “šeit svaigu pieveda”. Raksta visi. Daudz. Mundri. Diezgan muļķīgi, godīgi sakot. Bet kas mani patiešām kaitina, tās ir potenciālo līgavaiņu bildes. Iespējams, lasītāju vidū atradīsies kādas treša pielūdzējas, bet es sevi nevarētu pieskaitīt pie tām. Bet vīriešiem, iespējams, vienkārši trūkst informācijas par to kādām bildēm ir jābūt. Kopumā kaitina:

“Esmu piedzēries!”

Pie tam šādas bildes nav retums. Jāpiebilst, ka šādas bildes ir sastopamas pārsvarā vietējiem puišiem. Ārzemnieki to nepieļauj. Man nedod mieru jautājums – kam tieši šādās bildēs vajadzētu mani fascinēt? Miglainās acis? Netīras drēbes? Vai īpaši originālais kadrs, kurā varonis gadijās nejauši? Pat ja kopējais varoņa tēls neliecina par noteiktu dzēruma pakāpi, tad obligāti rokā ir jābūt pudelei – varētu teikt tas ir sezonas must have.  Zem bildes tikai trūkst vārdi “gribi sev vīrieti – alkoholiķi? Ķer ciet!”

“Apkampjot meiteni”

Viss būtu saprotams, ja mēs nelasītu vīrieša mērķu aprakstu. Bet viņš taču raksta,ka meklē to vienīgo,  bet ne menage a troi, kas šajā kontekstā būtu daudz loģiskāk. Es mēģinu to attaisnot (vai vismaz loģiski pamatot). Varbūt tas ir viens no veidiem,kā parādīt, kādas tieši meitenes vīrietim patīk? Ar mājienu, ka tieši šādas meitenes patīk, bet tās, kuras neiekļaujas bildēs redzamajos parametros lai nemaz netraucē. Es tikai nevarētu iedomāties sievieti, kura, iekļaujoties parametros, skries rakstīt mīlestības vēstules šim Dionisam.

Puskaili vīrieši

Nenoliedzu, gadās arī ļoti… nu ļoti… Bet te viss ir atkarīgs no tā, ko tieši meklē meitene. Ja viņai pietiek ar mīlestību sienaugšā, tad kāpēc gan nē? Viņa pat bez kalēja atnāks. Bet priekš “gaišās un lielās mīlestības” šis trenētais ķermenis monitora ekrānā noteikti nederēs, īpaši, ja uz bildes ir tikai ķermenis… bez galvas. Sievietes parasti “nolasa” informāciju no apģērba, skatiena vai arī fotogrāfijas kopskata.

Foto ar dārgām mašīnām

Īpaši uzjautrina, kad vīrietis uz fotogrāfijas neatrodas mašīnā, bet blakus tai. Būtībā, tā varētu būt sveša mašīna. Vienkārši uz ielas pamanīta, tāpēc nostājās (nez kāpēc “biezā tētuka” poza uz tādām bildēm ir obligāta) un sāk tēlot no sevis modeli. Trūkst tikai zelta zobi un naudas kaudze… Ja kādu laiku atpakaļ auto palīdzēja noteikt tā īpašnieka statusu, tagad situācija ir otrāda. Galvenokārt tas var liecināt par to ka 90% gadījumos īpašniekam ir kredīta vai citas saistības. Dažkārt pārāk lielas.

Fotogrāfijas trenažieru zālē

Protams, tas ļoti labi raksturo cilvēku,kas rūpējas par savu veselību un izskatu. Bet ja vīrietim ir kāds desmits tādu fotogrāfiju ar nedaudz mainītu pozu spoguļos? Godīgi sakot, tas drīzāk atbaidīs sievieti. Rodas aizdomas par tādu neveselīgu narcisismu. Ticiet man, nevienai sievietei nav nemazākas vēlēšanās cīnīties par vietu pie spoguļa no rīta. Bet ja fotogrāfija tika uzņemta tajā brīdī, kad spēkavīrs ceļ stangu, sejas izteiksme, visticamāk, murgosies.

Ideālā fotogrāfija

Mana doma ir ļoti vienkārša.  Ja vīrietim nav laika uzņemt pienācīgu fotogrāfiju, kāpēc man ir jātērē stundas komunicējot ar viņu? Protams, es runāju par vīriešiem, kuri meklē ilgākas attiecības, nekā “7 pilnīgas laimes minūtes”.

Vislabākais variants, kad ir pieejamas dažādas fotogrāfijas.

Profila bilde. Gaismai ir jābūt labai, nevis no aizmugures. Apģērbam ir jābūt! Labākajā gadījumā fotogrāfijai ir jābūt portreta veidā vai foto līdz gurnu līnijai. Tas domāts tam, lai sieviete varētu saprast ar ko komunicēs.

Foto ar aizraušanos. Tas varētu būt sports, trenažieru zāle, foto ar mājdzīvnieku, ja tāds ir. Foto no kāda no ceļojumiem, ja Jums patīk ceļot. Tāda fotogrāfija palīdzēs sievietei uzsākt sarunu.

Foto darba vietā. Konferences laikā vai vienkārši darba vietā, varbūt arī ar kolēģiem. Lai būtu saprotams, ka Jūs ne tikai ejat uz trenažieru zāli un skrienat ar suni pa Kolumbijas mežiem (vai kas tur tajā Kolumbijā ir?), bet arī strādājat.

Noskaņojuma foto. To grūti apskaidrot…Tā ir fotogrāfija ar noskaņojumu, skaista un apdomāta. Vienkārši paprasiet padomu pazīstamajām sievietēm. Jums noteikti palīdzēs!

Pieteikties vai uzdot jautājumu

Sūtot pieteikumu, es automātiski piekrītu personas datu apstrādei saskaņā ar Konfidencialitātes politiku.