Šajā mājas lapā tiek izmantoti sīkfaili ("Cookies"). Turpinot lietot mājas lapu, Jūs piekrītat Konfidencialitātes politikai.

Modē – volāni!

Es ļoti priecājos, kad modē ienāk ne vien burvīgas, bet arī noderīgas lietas! Ne katru modes tendenci var izmantot figūras korekcijai, bet volāni ir tieši tas, ko “ārsts izrakstījis” vissievišķīgākajam figūras tipam – „trīsstūrim”!

Ja pagājušajās sezonās modē bija brīnišķīgie volāni, ar kuru palīdzību varēja ne tikai slēpt vēderiņu, bet arī līdzsvarot platus plecus, tad šajā sezonā tie “uzrāpojuši” augstāk! Tas nozīmē, ka tagad modē ir volāni ķermeņa augšējā daļā – plecos un krūtīs. Super-iespēja  sievietēm ar trīsstūra figūras tipu (kad gurni platāki par pleciem) koriģēt savu figūru!  Ņemot vērā moderno volānu izmērus, koriģēt figūru būs ļoti vienkārši pat dāmām ar ļoti lielu apjomu starpību ķermeņa augšējā un  apakšējā daļā.

Galvenais – nepārspīlējiet! Ja gurni ir tikai mazliet platāki par pleciem, nevajag topu izvēlēties spilgtā krāsa un ar platiem volāniem  – tas viss kopā jūsu trīsstūri apgriezīs un pārvērtīs par „vīriešu tipu”.

Pieteikties vai uzdot jautājumu

Sūtot pieteikumu, es automātiski piekrītu personas datu apstrādei saskaņā ar Konfidencialitātes politiku.