Šajā mājas lapā tiek izmantoti sīkfaili ("Cookies"). Turpinot lietot mājas lapu, Jūs piekrītat Konfidencialitātes politikai.

Taylor Swift 20 tēli vienā videoklipā.

Videoklipi vienmēr bijuši aktuālās modes retrospektīva. Vēlaties zināt kas šodien modē? Paskatieties vienu no mūsdienu mūzikas kanāliem.

Visbiežāk klipos tiek izmantots masu zīmolu apģērbs, kas nav īpaši dārgs un pieejams praktiski visiem, bet Teilora Svifta gājusi citu ceļu! Ne īpaši garā klipa laikā dziedātāja maina tērpus 20 reizes, turklāt izvēloties pašu slavenākos un dārgākos zīmolus – Elie Saabkleitas, drēbes no Ralph LaurenNaeem Khan un Prada kurpes, kas klipu padara par ļoti dārgu un “baudāmu”.

Tērpi, frizūra un grims klipā mainās speciāli, lai atbalstītu klipa sižetu, padarītu to dziļāku un dramatiskāku. Protams, mēs visi redzam vienkārši skaistas bildes, bet ja ieskatāmies dziļāk, tad klipā un dziesmā var atrast daudz interesantus zemtekstus un mājienus. Katra krāsa, katrs siluets un pat sīkas detaļas izraisa mūsos ļoti konkrētas asociācijas un emocijas, bet cilvēki, kas filmē klipus to zina, un bezkaunīgi izmanto. Taču tas ir saprotami – viņiem burtiski pāris minūšu laikā jāizstāsta skatītājiem vesels stāsts.

Klipa sākumā un beigās dziedātāja ir redzama „Bonda Meitenes” tēlā. Šai meitenei vienmēr ir savs slepens rīcības plāns, kā arī taktika nekad nepieviļ. Tāda sieviete izskatās seksīga, gudra, noslēpumaina un pat bīstama. Viņa ir ļoti pievilcīga, bet kaut kur droši vien slēpj nazi…un tuvāk klipa beigām kadrā tiešām parādās nazis.

Lai veidotu līdzīgu tēlu uzmanība jāpievērš tumšajiem lūpu krāsu toņiem, kas šajā sezonā ir ļoti aktuāli, matus ieveidojiet augstā frizūrā. Šādam imidžam ļoti svarīgi ir aksesuāri – jo dārgāk tie izskatās, jo labāk. Šis ir lielisks tēls vakara iznācienam, tā kā augstpapēžu kurpes, kokteiļkleita derēs tieši laikā. Neaizmirstiet arī par klatča somiņu, jo ierocis taču būs kaut-kur jānoslēpj.

„Īstās lēdijas” tēls, kurā Taylor spēlē laimīgu sievu, ir aizlienēts no 50-tajiem, šis stils runā par materiālo labklājību, asociējās ar sievišķīgumu, dižciltību. Šis izskats it kā runātu „skatieties, cik es esmu pareiza”… klipā redzamā Oscardela Renta gaišā kleita ar uzzīmētām bantēm vien ir ko vērta!

Gribat veidot šādu tēlu? Tā ir lieliska ideja tiem, kas vēlas paslēpt „nadziņus”, un uzspēlēt „lēdiju pilnību”. Šajā sezonā aktuāli vidukli akcentējošie topi un kupli svārki salikumā ar rotaslietām no pērlēm palīdzēs panākt ideālu rezultātu. Šeit svarīgi ir nepieļaut „nekārtīgumu” – perfekti ieveidoti mati, akurāts grims ar acu bultiņām un izteikta lūpu līnija pabeigs tēlu.
Vēl viens tēls no 50.tajiem – «PinupGirl». Tā ir meitene-bildīte, kuru neapgrūtina intelekts, bet kura māk parādīt sevi izdevīgā gaismā, citiem vārdiem sakot – seksīgā konfektīte. Šāds tēls bieži tiek izmantots klipos, žurnālos, jo tas patiešām ir ļoti fotogēnisks.

Lai kļūtu par „pinupgirl” droši izmēģiniet šīs sezonas trendu – saīsinātu topiņu ar šortiņiem vai svārkiem ar paaugstinātu jostas vietu. Neaizmirstiet arī par spilgtām saulesbrillēm, ieveidojiet matus mīkstās lokās. Grimu izvēlieties spilgtu, bet svaigu, un droši akcentējiet garas, kuplas skropstas. Šis tēls vairāk piestāvēs jaunām nimfām, pēc 35 gadiem labāk to neizvēlēties.

“Mežonīgās sievietes” tēlu viegli var radīt ar izspūrušiem matiem, notecējušu tušu, un kleitu ar dzīvnieku rakstu printējumiem. Šī sieviete ir bīstama, neprātīga un gatava uz visu, lai panāktu savu. Un neskatoties uz neitrālas krāsas diezgan piemīlīgu KatieErmilio komplektu otrajā tēlā, kadrā redzamā kažokāda un izspūrusī frizūra, mūsos izraisa sižetam atbilstošas asociācijas.

Jums patīk? Neesmu droša, ka kāda skries izsmērēt uz sejas kosmētiku, lai būtu trendā… Kaut gan, dzīvnieku pasaules printējumu tematika ir aktuālu katru siltu sezonu, tā kā droši izmantojiet tos komplektos, savienojot ar neitrālām vasaras krāsām – bēšīgo, balto un pūdertoni. Izvairieties no tēliem, kas pilnībā sastāv no šādam krāsu kombinācijām, jūs taču negribēsiet izskatīties kā tikko no medībām pārnācis mežonis.

Un, protams, „Sieviete – Vamps”… Sarkanas lūpas, tumšas acu ēnas un spilgts bālas ādas un melnās kleitas kontrasts – izraisa domas par maģiju, ārpasaules spēkiem, un palīdz akcentēt noslēpumu, kuram vēl joprojām būtu jāpiemīt katrai sievietei.

Vēlaties piemērīt? Tad jūsu labākie draugi – Smokeyeyes un sarkanā lūpu krāsa. Kaut gan, es neieteiktu pilnībā kopēt šādu izskatu. Labāk atteikties no melnās kleitas, un uzvilkt kaut-ko gaišāku, vai otrādi – uztaisīt grimu, izmantojot pelēkas un brūnas acu ēnas, bet tomēr uzvilkt tumšu mežģīņu kleitu, jo līdz Helovīnam vēl tālu, bet pilnībā atkārtojot TaylorSwift tēlu, Jūs riskējiet izskatīties, ka īsta ragana.

Izdarot secinājumus, neieteiktu akli kopēt Jūsu iemīļoto klipu varoņu tēlus. Tie ir pārlieku koncentrēti, un pārāk konkrēti ikdienas dzīvei. Bet paņēmieni, elementi un sīkas detaļas var un vajag iegaumēt ikvienai sievietei, kura seko modei un nebaidās eksperimentēt!

Pieteikties vai uzdot jautājumu

Sūtot pieteikumu, es automātiski piekrītu personas datu apstrādei saskaņā ar Konfidencialitātes politiku.