Šajā mājas lapā tiek izmantoti sīkfaili ("Cookies"). Turpinot lietot mājas lapu, Jūs piekrītat Konfidencialitātes politikai.

Oscar 2016

Protams, šoreiz ir jāsāk raksts ar vārdiem “Leo, skaistulis, nu gan apsveicam!” Un tiekot galā ar formalitātēm apbrīnot labi tērptu cilvēku skaitu! Šogad to ir patiešām daudz! Ir tāda sajūta, ka visa Holivuda ir izgājusi terapiju pret slikto gaumi. Dārgi, eleganti un “garšīgi” izskatījās daudzi. To skaitā –

Tomēr neiztika bez izņēmumiem. Man iemīļotajā sarkanā paklāja nominācijā “krūtis iespiedās ribās” atrodas dažas slavenības. To skaitā arī, ak šausmas, mana favorīte Šarlīza Terone. Nevaru teikt, ka esmu viņā galīgi vīlusies, bet nedaudz pārsteigta gan… Miss Terona, Jūs taču mākat daudz labāk!

Nākamā nominācija “šausmīga kleita, bet apbrīnojami piestāv”. Varu pateikt, ja man parādītu kleitu, ko uzvilka Keita Blanšeta, es nevarētu aizmigt pāris naktis, un nemūžam nenoticētu, ka kaut kas tik šausmīgs varētu piestāvēt kādam. Bet tas, kā šī kleita izceļ viņas skaistumu , savienojumā tieši ar šādu matu krāsu ir vienkārši fantastiski! Daudzi stilisti ir ielikuši Keitu vienā rindā ar stilīgi saģērbtām slavenībām. Es nepiekrītu.

Nominācijā “Smoļenskas izlaiduma karaliene” ir dažas meitenes, kuras ir pārcentušās ar mežģīnēm un spīdumiņiem. Vai vienkārši izskatās, it kā kleitu ir nopirkušas tirgū un pāršuvušas pašu spēkiem.

Nekādīgi nevar iztikt bez ieraduma, ko es esmu ielikusi nominācijā “Jautrais porno”. Man šķiet, ka dažas aktrises aizraujoties ar seksualitāti mēģina noslēpt gaumes trūkumu.. vai arī stilista trūkumu.

Nākamā nominācija “Man šo kleitu ir aizdevusi draudzene”. Šeit ir aktrises, kuras vienkārši ir izvēlējušas nepareizu kleitu. Tā pati Vupija Goldberga. It kā tieši pie figūras ir kleita. Bet viss pārējais it kā ir pilnīgi atsevišķi no kleitas. Es pat neminēšu milzīgu tetovējumu, kas mani, piemēram, biedē. Jautrā sieviete, dzērājs un augstākās sabiedrības dāma vienā tēlā. Laikam jau pār daudz!

Nākamajā nominācijā ir tikai viens cilvēks. Bet kāds! Dizainere, laikam, gribēja izcelties un lai trāpītu tieši mērķī, nokļuva visos pasaules topos, kā vissliktāk tērpusies slavenība. Patiešām prēmija “Dēvis Bouijs lieto narkotikas 70-jos gados” aiziet…

Apbedīšanas kantoris “Puķīte”. Tieši tā es nosauktu nākamo nomināciju, skatoties uz šīm skaistulēm… Domāju, vārdi ir lieki. Viss tāpat ir skaidrs.

Tomēr, vēlreiz gribētu atzīmēt, ka šogad labi tērptu dāmu prēmijas pasākumu laikā bija daudz vairāk nekā parasti! Kādas “Oskara” kleitas iespaidoja Jūs?

Pieteikties vai uzdot jautājumu

Sūtot pieteikumu, es automātiski piekrītu personas datu apstrādei saskaņā ar Konfidencialitātes politiku.