Šajā mājas lapā tiek izmantoti sīkfaili ("Cookies"). Turpinot lietot mājas lapu, Jūs piekrītat Konfidencialitātes politikai.

Vīrišķīgs auguma tips sievietei.

Vīrišķīgs auguma  tips sievietei.

Ko tas nozīmē?  Tas ir tā saucamais  apgrieztais trīsstūris – ja pleci ir plātāki par gurniem.

Piemērs – Angelina Jolie

Šim auguma tipam biežāk nekā citiem  ( trīsstūris, taisnstūris, smilšu pulkstenis ) medz būt izteikti lielāka krūšu daļa.

Piemērs – Pamel Anderson

Jaunajā sezonā pavasaris- vasara 2013 viena no modes tendencēm būs vīriešu  garderobes detaļas apģērbā. Ko darīt tāda auguma tipa īpašniecēm ar šo trendu?

Žaketes, kaklasaites, krekli, tauriņi piestāvēs slaidām meitenēm ar nelielām krūtīm un izskatīsies ļoti harmoniski un stilīgi.

Sievietēm ar lielām krūtīm es neieteiktu valkāt vīriešu drēbes ķermeņa augšdaļā.  Tās izskatīsies ne visai labi un bojās jūsu augumu, vizuāli padarot Jūs platāku.  Vienīgais izņēmums – taisns, brīvi krītošs krekls vai blūze ar žabo un volāniem.

Un otrādi – vīriešu  bikses, apavi un džinsi ļoti labi piestāv meitenēm ar kuplām formām, un tas izskatās stilīgi.  Slaidām meitenēm nevajag aizrauties ar smagiem apaviem – ar tādu augumu tie izskatīsies pēc klauna apaviem. Kaut gan dažreiz var piemeklēt arī bikses un džinsus.

Kad  beidzot vīrieši sāks staigāt augstpapēžu kurpēs ne tikai pa skatuvi, bet arī pa ielu? Lai taču arī pamokās!

Pieteikties vai uzdot jautājumu

Sūtot pieteikumu, es automātiski piekrītu personas datu apstrādei saskaņā ar Konfidencialitātes politiku.