Šajā mājas lapā tiek izmantoti sīkfaili ("Cookies"). Turpinot lietot mājas lapu, Jūs piekrītat Konfidencialitātes politikai.

Vasaras 2016. modē ir Spānijas motīvi

Kā es jau biju minējusi, pēdējo dažu gadu laikā modes pasaule īpaši nevirzas uz priekšu, iepriekšējo sezonu tendences pāriet uz nākamajiem sezoniem un īpaši nekas nemainās. Līdz ar to arī rakstīt par jaunākajām tendencēm negribas, jo tādu vienkārši nav.. Tikai dažreiz, kā glābējzvans, parādas spilgtas tendences, kuru mūžs ir īss.

Pēdējo piecu gadu laikā austrumu motīvu tendence aktīvi iekaroja dvēseles un tagad nedaudz pavirzījās uz “boho chick” jēdzienu. Tendence vasarai ir ierasta. Pat pārāk ierasta. Kā vecās čības. Tai visi ir pievērsuši uzmanību – gan modes blogeri, gan instragram-atkarīgie, gan arī cilvēki, kuri patiešām izprot modes lietas.

Bet parunāsim par kaut ko labu!

Sarkanais, roze matos, melnās mežģīnes. Nojaušat? Modē ir Spānijas motīvi!

Kad par modes tendenci kļūst nacinālais kolorits, to paredzēt nav grūti. Piemēram, Krievija. Milzīga valsts, bet ja mēs runājam par stilu (vai a la Russe), pilnīgi noteikti tas nav par kāda tālā Ziemeļu ciemata ornamentu. Mēs runāsim par daudz pazīstamāml lietām – kažokādas, gžeļ, galvassegas un sarafāni (nerunāsim šobrīd par šņabi, siļķi un lāčiem). Īpašiem cienītājiem varētu pieminēt par specifiskajām virsdrēbēm krievu stilā. Toties neviens neiedziļināsies. Ir nepieciešamas tendences, kuras neapšaubāmi asociēsies ar valsti

Kā tad ir ar Spāniju? Pareizi! Korrida un flamenko. Un šeit būs foto no Pavasaris-Vasara 2016 modes skatēm.

Pieteikties vai uzdot jautājumu

Sūtot pieteikumu, es automātiski piekrītu personas datu apstrādei saskaņā ar Konfidencialitātes politiku.